Header Ads

הצלחה לירוקים בגביע חיפה

מאת מערכת האתר | 40 מדליות לאגודת מכבי חיפה כרמל בגביע חיפה בשחייה. מנכ"ל האגודה רועי שווץ: "כל הכבוד לשחיינים על ההישג"

כאמור, גביע חיפה בשחייה 2018 בחסות NEXT URBAN - התחדשות עירונית נערך בסוף השבוע האחרון (חמישי עד שבת) בבריכת הטכניון בארגון אגודת מכבי חיפה כרמל. טקס הפתיחה של האירוע התקיים ביום שישי לפני משחי הערב.
צילום: אריק רובין.
בפתיחת הטקס נשא דברים יושב ראש אגודת מכבי חיפה ניר ענבי שאיחל הצלחה לכל הספורטאים והוסיף: "מכבי חיפה היום מונה למעלה מ-2300 ספורטאים בכל הענפים, כאשר במחלקת השחייה ישנם 10 ספורטאים בנבחרות ישראל השונות, הישג חסר תקדים". במהלך הטקס, כבכל שנה, הוענקו מלגות לארבעה שחיינים מצטיינים בתרומת שחיין העבר באגודה תומר פיינגולד.
צילום: אריק רובין.
אביו יעקב פיינגולד, יושב ראש ועדת הספורט העניק את המלגות ואמר: "אני שמח לראות פה מאות ספורטאים. תודה לאגודת מכבי חיפה ולעיריית חיפה. אני מאחל לכולכם הצלחה ושבירת שיאים". שרית גולן חברת מועצת עיריית חיפה נשאה גם היא דברים: "אני רוצה להודות למכבי חיפה על הארגון ולרשות הספורט בעיריית בחיפה שתומכת בארגון התחרות. חיפה צריכה להוביל את כלל ענפי הספורט ברחבי הארץ. אני מאוד מקווה שנראה עוד אירועים ותחרויות כאלה". נוסף על כך, במהלך הטקס, קבלו שופטי התחרות תשורות על פעילותם.
צילום: אריק רובין.
האירוע נערך בהשתתפות הנהלת איגוד השחייה בישראל, הנהלת מכבי ישראל ומנהל רשות הספורט בעיריית חיפה בראשות מר שמואל זגגי. התחרות נערכה זו השנה ה-28 לזכרם של אמנון נוסבאום ומשה הירש ז"ל. כ-1,000 שחיינים מכל רחבי הארץ, הכוללים את בכירי השחיינים בישראל, השתתפו בשלושה ימים של חגיגת שחיה בחיפה. תחרות השחייה הגדולה בישראל אורגנה כאמור על ידי אגודת מכבי חיפה כרמל בראשותו של חנן שטרלינג מנהל מחלקת השחייה, ובשיתוף עיריית חיפה.

בפן המקצועי, סיימו השחיינים הירוקים את התחרות עם 40 מדליות. בתחרות הבוגרים הכללית השיגו שחייני מכבי 12 מדליות, מתוכן 3 מזהב. לאה פולונסקי מובילה את טבלת המדליות הירוקה עם 3 מדליות כסף (100 פרפר, 100 חופשי, 50 גב) ומדליית זהב אחת (100 חזה). אחיה, רון פולנסקי, סיים את התחרות עם מדליית זהב גם כן (200 חזה), גיא גרופר קטף את הארד בשני משחים (50 חופשי, 100 חזה), רוני קלט סיימה שלישית במשחה 50 גב. באותו המשחה לגברים ניצח יהונתן קופלב, כאשר אל המקום השלישי הגיע דוד גרצ'יק, שגרף מדלייה נוספת (כסף) ב-200 גב. את הרשימה משלים מקסים ציפרוב כשסיים עם מדליית הארד ב-400 מטר מעורב אישי. הירוקים השיגו 13 מדליות נוספות בבוגרים בתחרות שנערכה לאגודות ממחוז צפון בלבד ביום הראשון לגביע חיפה.

רועי שווץ, מנכ"ל האגודה סיכם את התחרות: "תחרות גביע חיפה הוא אירוע ייחודי שמתקיים באגודה זו השנה ה-28 לזכרם של אמנון נוסבאום ומשה הירש. אני רוצה להודות לצוות מחלקת השחייה שלנו במכבי חיפה ולרשות הספורט של עיריית חיפה על ארגון האירוע, וכמובן כל הכבוד לשחיינים על ההשתתפות והמדליות".


רשימת הזוכים במדליות מאגודת מכבי חיפה כרמל

מחוז צפון בלבד (31.5)

400 מטר חופשי ילדות מיקה קרמן מקום 3 05:23.53

400 מטר חופשי בוגרות רומי אטוס מקום 2 04:47.67

400 מטר חופשי ילדים עדי וידה מקום 2 04:51.33

400 מטר חופשי בוגרים אדם מראענה מקום 2 04:20.15

50 מטר חזה ילדים אנדריי וורונוב מקום 2 00:35.74

50 מטר חזה בוגרים יהונתן קופלב מקום 1 00:30.95

50 מטר חזה בוגרים מקסים ציפרוב מקום 2 00:31.14

100 מטר גב ילדות מרי ליאל וסילייב מקום 3 01:16.44

100 מטר גב בוגרות רוני קלט מקום 3 01:07.10

100 מטר גב ילדים תומר יוסף לוי מקום 2 01:09.38

100 מטר גב בוגרים דוד גרצ'יק מקום 2 00:59.72

100 מטר גב בוגרים רון פולונסקי מקום 3 01:01.98

50 מטר פרפר בוגרות לאה פולונסקי מקום 2 00:28.26

50 מטר פרפר ילדים בשאר אבו חרש מקום 2 00:30.07

50 מטר פרפר ילדים תומר יוסף לוי מקום 3 00:30.52

50 מטר פרפר בוגרים ויקטור בלחסן מקום 1 00:25.55

50 מטר פרפר בוגרים יהונתן קופלב מקום 3 00:26.54

200 מטר מעורב אישי ילדות מיה פריסלץ מקום 3 02:49.29

200 מטר מעורב אישי בוגרות רומי אטוס מקום 3 02:38.30

200 מטר מעורב אישי ילדים אנדריי וורונוב מקום 1 02:29.92

200 מטר מעורב אישי ילדים עדי וידה מקום 2 02:32.61

200 מטר מעורב אישי בוגרים גיא גרופר מקום 1 02:14.10

200 מטר מעורב אישי בוגרים עמית יעקבי מקום 2 02:14.70

כל האגודות (1.6)

100 מטר פרפר בוגרות לאה פולונסקי מקום 2 01:02.27

200 מטר חזה בוגרים רון פולונסקי מקום 1 02:22.92

50 מטר חופשי ילדים תומר יוסף לוי מקום 2 00:26.84

50 מטר חופשי בוגרים גיא גרופר מקום 3 00:24.03

כל האגודות (2.6)

200 מטר פרפר ילדות שירה מאירי מקום 2 03:17.66

100 מטר חופשי ילדות מיה פריסלץ מקום 2 01:07.48

100 מטר חופשי ילדות מרי ליאל וסילייב מקום 3 01:07.86

100 מטר חופשי בוגרות לאה פולונסקי מקום 2 00:59.25

50 מטר גב ילדות מרי ליאל וסילייב מקום 2 00:35.15

50 מטר גב בוגרות לאה פולונסקי מקום 2 00:31.20

50 מטר גב בוגרות רוני קלט מקום 3 00:32.17

50 מטר גב בוגרים יהונתן קופלב מקום 1 00:25.94

50 מטר גב בוגרים דוד גרצ'יק מקום 3 00:27.73

400 מטר מעורב אישי בוגרים מקסים ציפרוב מקום 3 04:51.82

100 מטר חזה בוגרות לאה פולונסקי מקום 1 01:14.87

100 מטר חזה בוגרים גיא גרופר מקום 3 01:08.98

200 מטר גב בוגרים דוד גרצ'יק מקום 2 02:09.71

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.