בוזגלו מטיל פצצה

מאת רובי לוי | בוזגלו מטיל פצצה, מאור לא יצטרף למכבי חיפה. "לא בונים עליו מקצועית"

יעקב בוזגלו מטיל פצצה, לאחר שנדמה היה כי הפערים בין מכבי חיפנ למאור בוזגלו צומצמו והשחקן צפוי להצטרף, מטיל אביו יעקב בוזגלו פצצה באמצעות פוסט בפייסבוק, בה מודיע כי מאור לא יצטרף לירוקים.

מהמועדון נמסר בתגובה: "בחודש האחרון התנהל משא ומתן מול נציגיו של מאור בוזגלו. מאור ויתר על שני סעיפים שהיו חשובים למועדון והמועדון ויתר על סעיף שהיה חשוב לשחקן. בהתאם נשלחה טיוטת חוזה לבא כוחו. להפתעת המועדון, נתקבלה בקשה נוספת מנציגו של מאור בוזגלו. המועדון לא יחרוג מהההסכם שסוכם בין הצדדים למטרת החתמתו של מאור. הודעה נמסרה למשפחתו שהחליטה לפנות לדרך אחרת. אנו מאחלים למאור החלמה ודרך הצלחה."

הפוסט המלא של יעקב בוזגלו:
"ערב טוב !! אנחנו רוצים להודות לכם על הטיפול והשיקום המסור שנתתם למאור.  חשבנו המון על מה שמוצע על ידכם ובסופו של יום המעמד המקצועי הוא מה שהכריע. הגענו למסקנה שבשלב הזה עדיף למאור לנסות במקום אחר שיתאים לו יותר מקצועית.
שוב , המון תודה על הכול ואולי בעתיד יצטלבו דרכינו.  מאחל לכם בהצלחה מכל הלב בהערכה גדולה.

הגענו למסכנה שלא בונים מקצועית על מאור במכבי חיפה העונה . לכן קיבלתי החלטה ללכת למקום שיתאים יותר .  במכבי חיפה הלחץ גדול והציפיות ממאור תמיד יהיו בשמים , לכן חשבתי שטוב יעשה מאור אם יחזור לעצמו במקום פחות לחוץ ."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.