הפועל: הפסד נוסף

מאת יובל מרון | 3-1 לאלופת בלגיה קלאב ברוז׳ על הפועל במשחק האימון השני במחנה, בן בסט איזן זמנית בדקה ה-18

מפגש נוסטלגי נערך הערב בבלגיה כאשר במסגרת משחקי האימון, חניכיו של ניר קלינגר התמודדו מול אלופת בלגיה הטרייה, קלאב ברוז׳. כזכור, במוקדמות גביע אופ״א בשנת 1999 נפגשו השתיים לצמד משחקים היסטורי בעבור המועדון מקריית חיים אשר בסיומם יצאה הפועל עם ידה על העליונה. קלינגר בחר להעמיד את ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו כאשר את חוליית ההתקפה איישו גילי ורמוט, נס זמיר ועדן בן בסט. כמו כן גבריאל תאמאש חזר אל מרכז ההגנה לצידו של ניסו קפילוטו.

צילום: דוברות המועדון
בדקה ה-15 איבוד כדור של מלול במרכז המגרש הוביל למתפרצת קטלנית של הבלגים שהסתיימה בשער הראשון של ונהאקן. השוויון הגיע במהרה, שלוש דקות חלפו ודילמוני ניצל ערבוביה ברחבה בכדי להרים במדוייק אל ראשו של בן בסט שנגח מקרוב פנימה, 1-1. הפועל כמעט וביצעה מהפך אך זמיר החמיץ מקרוב ממצב קורץ. בדקה ה-40 ונהאקן השלים צמד עם בעיטה מקרוב וקבע 2-1. דקות ספורות לסיום המשחק ליאור רפאלוב כבש את השער השלישי עם בעיטה חופשית נאה מכ-20 מ׳.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול(46, אשרף רבאח), גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו(70, רועי שוקרני), חן דילמוני, רסמוס סויסטאד(46, ריסטו מיטרבסקי), מקסים פלקושצ׳נקו, ראדו גינסארי(87, סער פדידה), גילי ורמוט(73, מאמון קשוע), נס זמיר(55, גיא חדידה) ועדן בן בסט(55, אלי אלבז)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.