הושג פיתרון - מנדז'יק בדרך למכבי

מאת רובי לוי | לאחר שהושג סיכום בין מכבי חיפה לספרטה פראג, צפוי הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'ק שכבר סיכם את תנאיו במכבי חיפה להיות הרכש השני של מו אלאך 

במכבי חיפה כמעט ויכולים לברך על המוגמר, הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'ק צפוי לנחות בישראל על מנת לעבור את הבדיקות הרפואיות ולחתום על חוזה בקבוצה. מנדז'ק שכבר נמצא במעקב הצוות המקצועי מזה תקופה ארוכה כבר סיכם את תנאיו בקבוצה לפני כמה שבועות, ולמכבי חיפה העביר מסר לפיו הוא צפוי לקבל שחרורו מקבוצתו. אלא שסוכן נוסף הציע את השחקן להפועל באר שבע, דבר שגרם לאנשי ספרטה פראג להבין שיש ביקוש לשחקן ודרשו עבורו סכום גבוה. במכבי לא וויתרו ומאחורי הקלעים ניהלו מו"מ כל העת, הערכות הן כי הקמרוני יגיע למכבי בהשאלה.

מנדז'ק בן ה-29 שיחק לאחרונה במץ הצרפתית כמושאל מספרטה פראג, הייתה זו קדנציה שנייה עבורו במדים הצרפתיים כאשר עלה איתם מהליגה השנייה. לקמרוני עבר בליגה הגרמנית: שטוטגרט וקייזרסלאוטרן. הקשר שיחק גם במדי אוקזר הצרפתית. במכבי חיפה מקווים שסוף סוף הגיע הקשר האחורי שיעשה סדר בקישור של הירוקים, מנדז'ק צפוי לשחק על המשבצת של גל אלברמן ולהיות הקשר הגרזן שגם יודע להוציא התקפות ולדחוף קדימה, מנדז'ק לא נחשב כובש מצטיין ובקריירה שלו כבש רק 6 שערים ובישל 8. הערכות הן כי כבר בימים הקרובים הוא ינחת בישראל לצורך בדיקות רפואיות שלאחריהן תצא הודעה מסודרת ורישמית אודות חתימתו בקבוצה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.