ורד לא יגיע בטווח הקרוב

מאת רובי לוי | מכירת המנויים נפתחה, בריק הושאל למכבי נתניה, אולסק צפוי לעשות את הדרך ההפוכה. עידן ורד לא יגיע למכבי חיפה בטווח הקרוב
במכבי חיפה פתחו היום את מכירת המנויים, בשלב הזה מדובר על חידוש מנויים לבעלי מנויים קיימים/רכישת מנויים חדשים (על בסיס מקום פנוי בלבד). המועדון צפוי להוציא הודעה מסודרת מחר על כמות המנויים שנמכרה עד כה. הקבוצה ממשיכה את מחנה האימונים הראשון, שנערך בארץ, במסגרת המחנה מתאמנת הקבוצה שני אימונים ביום, השחקנים אוכלים יחד ארוחות ולנים בבית מלון. ביום רביעי צפויה מכבי לקיים משחק אימון מול הפועל איכסל שעלתה השנה לליגה הלאומית ולאחר המשחק יסתיים המחנה.

בגזרת הסגל החדשות היחידות הן עזיבתם של שחקנים, יניב בריק הושאל למכבי נתניה והקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב נמכר לקבוצה הרוסית, ארסנל טולה. השאלתו של יניב בריק סיפר לחיפה ספורט, גורם במכבי חיפה איננה קשורה בעסקת הבאתו של הקשר ניקו אולסק, שכפי הנראה צפוי לחתום בקבוצה ויצא עם הקבוצה למחנה האימונים. ובתוך כך הקשר עידן ורד לא יגיע למכבי חיפה בתקופה הקרובה, למכבי חיפה הועבר מסר לפיו, כל עוד בית"ר ירושלים תשחק באירופה, הקשר לא ישוחרר.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.