העברת עידן ורד בעיכוב

מאת רובי לוי | העברת עידן ורד מסתעפת ומסתבכת, אוחנה לא מוכן לשחרר וככל שהזמן עובר מכבי ת"א גם נכנסת לתמונה 

לאחר שפרסמה אמש באופן רישמי על החתמתו של הקמרוני ג'ורג' מנדג'יק, במכבי חיפה היו רוצים לקדם את עסקת עידן ורד. אך רצונות לחוד ומציאות לחוד, לפי מצב העניינים יתכן וורד יהיה שחקן מכבי חיפה אך הדבר צפוי לקחת עוד לא מעט זמן. מאחורי הקלעים ישנם כבר סיכומים מול בית"ר והשחקן, אלא שהאיש החזק ביותר בבית"ר ירושלים הוא אלי אוחנה, עליו מופעלים לחצים כבדים להשאיר את ורד בבירה. הערכות הן שבסופו של דבר אוחנה יישר קו עם ההחלטה, וישחרר את ורד לבית"ר זאת מפאת חוזהו הגבוה שיכול למנוע מהקבוצה הביתרית לעבור בבקרה התקציבית.

הצרות בעניין ורד לא מסתיימות כאן, למרות רצונו של הקשר לשחק בירוק של מכבי חיפה, יתכן וגם מכבי ת"א תכנס למירוץ או תמשיך את המירוץ בו היא נמצאת, הבעיה של מכבי ת"א שהיא כפופה לחוקי הפייר - פליי ולא יכולה להחתים שחקנים בסכום העולה על ההכנסות ממכירת שחקנים. במידה ותצליח למכור את אחד מהשניים, ראיקוביץ' או קיארטנסון היא צפוייה להציע לבית"ר על השחקן הרבה יותר ממכבי חיפה.

אתמול התבשרה מכבי חיפה שגם הקשרנשכל כך קיוו לראות ירוק, ניקו אולסק, ירד מהפרק לאחר שזה האריך את חוזהו במכבי נתניה. מצב הרכש במכבי לא מבשר טובות, ואם לא יצליחו להשתחרר מהחוזים של קאיו וקלאוס, גם זר נוסף לא יגיע. במכבי חיפה לא מוכנים לוותר על כספים או לשחרר זרים בחינם כפי שעשו בעבר.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.