אז'ובל יצטרף למכבי חיפה?

מאת רובי לוי ויובל מרון | הירוקים יפתחו עונה בשבת. במועדון מחכים לעידן ורד גם בן אז'ובל מועמד להצטרף, עוואד יושאל?

מכבי חיפה תפתח בשבת את העונה באופן רישמי כאשר תארח בסמי עופר את מכבי נתניה במסגרת גביע הטוטו. הירוקים שלא ממש הצליחו להציג העונה רכש יוצא דופן, יצטרכו להראות שלמרות שרכש לא הגיע, הצוות המקצועי הצליח להסיק מסקנות ולבצע התאמות. אחת העמדות שתעמוד למבחן היא עמדת המגן השמאלי אותה יאייש רמי גרשון, שצפוי לקבל את ההזדמנות בעמדה לפחות עד חודש ינואר. הירוקים יציגו גם את החלוץ החדש מיכאיל קראמר, שחקן הרכש החדש - ג'ורג' מנדג'יק צפוי לפתוח את המשחק על הספסל. עיאד חבשי יפתח בעמדת הבלם כאשר לצידו טרם ברור מי יפתח, ריינן או דוס סנטוס.

בגזרת הרכש אין כל כך חדש במכבי חיפה, שעוקבת בדריכות על המתרחש בעניין עידן ורד, לפי שעה אוחנה מסרב לשחרורו, אך הערכות הן שלאוחנה לא תהיה ברירה ובסופו של דבר עידן ורד יצטרף, אם כי זה לא צפוי לקרות בימים הקרובים. במכבי חיפה יש מי שהזכיר את שמו של חלוץ הפועל עכו בן אז'ובל, בקבוצה שקלו לפנות להפועל עכו בעניינו של החלוץ כבר לפני מספר שבועות, אך כפי שפורסם בחיפה ספורט לראשונה, הוחלט ששון וייסמן ימשיך בקבוצה ומועמדתו של אז'ובל נפסלה, כעת עושה רושם שחוזרים לאופציה של החלוץ העכואי זאת משום שהחלוץ מוחמד עוואד לא ממש מרוצה ממעמדו ושוקל לבקש לצאת לעונת השאלה.

אביו של בן אז'ובל, קובי אז'ובל לא הכחיש שישמח לראות את בנו בירוק של מכבי חיפה ואמר לחיפה ספורט: "הבנתי ממקורות מסויימים שבן מועמד למכבי חיפה. מבחינה רשמית לא נעשתה שום פנייה אלינו או להנהלת הפועל עכו. זאת אופציה מצויינת, מדובר במועדון גדול עם קהל מדהים. אני יודע שבסגל של מכבי חיפה יש לא מעט חלוצים אבל תחרות זה לכל ספורטאי, היכולות קיימות". יש לציין שאז'ובל שייך להפועל עכו שלא תשחררו בחינם למכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.