אופטימיות בהפועל

מאת יובל מרון | על אף התוצאה המאכזבת במועדון אופטימיים לקראת הגומלין, כעס רב על מנהלת הליגה, קפילוטו: ״רוצים עוד תואר״

במסיבת העיתונאים טרם המשחק אמש, הצהיר קלינגר כי למשחקים האירופאיים יש כללים ברורים. אחד מאותם כללים ברורים הוא לא לספוג במצבים נייחים, אף על פי כן מחזיקת הגביע נפלה בכלל הזה ואיפשרה ליריבתה הנחותה למדי את יתרון שער החוץ לגומלין. למרות התוצאה המאכזבת, בקריית חיים קיימת שביעות רצון מהיכולת אותה הציגה הפועל, האדומים שחורים שלטו בנעשה על כר הדשא אך התקשו בפעולות המסיימות בחלק ההתקפי. במועדון מאמינים כי במשחק הגומלין היתרון האיכותי יבוא לידי ביטוי על לוח התוצאות.
צילום: חגית אברהם
הרוחות במועדון סוערות עקב החלטת מנהלת הליגה לקיים את משחק אלוף האלופים מחר. קלינגר התייחס לנושא ואמר: ״ביקשנו לדחות לא פעם אחת. זה לא חוקי לדעתי לשחק תוך 48 שעות. שימו את עצמכם במקומי, האם אני צריך לשחוט את השחקנים שצריכים גם לטוס לאיסלנד מינימום 16 שעות ומקסימום 24 שעות? אני אמור להתבזות? חבל שזה קורה ב-2018 בכדורגל הישראלי.״ מסתמן כי קלינגר יפתח בהרכב המשלב בין שחקני הספסל לשחקנים אשר פתחו בהרכב אמש.
צילום: חגית אברהם

בלם הקבוצה ניסו קפילוטו התייחס גם הוא למשחק ואמר: ״עברנו דברים לא קלים בקיץ אבל אנחנו חדר הלבשה חזק ומגובש, לקח לנו כמה ימים ולקחנו את עצמינו בידיים. לא קל לשחק פחות מיומיים, לא נשאר לנו זמן להתכונן אבל אנחנו רוצים עוד תואר ונעשה הכול כדי לנצח על אף שההכנה לא אידיאלית.״

תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.