בצלמו של קלינגר

מאת יובל מרון | אושר בהפועל לאחר הניצחון על האלופה והזכייה בתואר, קלינגר: ״חשבו שנהיה שק חבטות, זה לא קרה״, במועדון ממתינים לסאן מנחם

על אף לוח המשחקים הצפוף, ההרכב המשני, איכותה של הפועל באר שבע והתחזיות לפניי המשחק, הפועל הוסיפה אמש עוד תואר לארון הגביעים בקריית חיים עם ניצחון יוקרתי בדו קרב פנדלים על האלופה, הפועל באר שבע. ניתן לומר כי הניצחון היה בצלמו של מאמן הקבוצה, ניר קלינגר. בדומה לאופיה של הקבוצה אשתקד אותו הנחיל קלינגר, חרף הנחיתות היחסית אל מול הרכבה מלא הכוכבים של באר שבע, האדומים שחורים הציגו משחק לוחמני וטקטי וזכו להניף גביע נוסף תוך פחות משלושה חודשים.
צילום: חגית אברהם

קלינגר אמר בסיום: ״אפשר לקרוא לזה הפתעה בהתחשב בנסיבות. שיחקנו לפני יום וחצי והיינו בהרכב חסר מול האלופה בהרכב הכי חזק שלה. זו הפתעה, אבל לא לנו. ניסינו לנסות לסגור את הפערים ועשינו את זה עם הרבה לב ושחקנים צעירים שהבאנו, זה עושה אותי מאושר. פפאזוגלו היה המצטיין ונראה לי שעשינו עסקה טובה".

עוד הוסיף: "חשבו שהפועל חיפה תתפרק ותהיה שק חבטות, אבל זה לא יקרה. אנחנו ממשיכים באותה הדרך, הרוח של הפועל חיפה לא נשברה עקב עזיבתם של כאלה ואחרים. היריבות עם הפועל ב"ש? זה לא משהו אישי ביני לבינם, אלא זה בין המועדונים. נוצרה מתיחות בגלל 'הגניבות' של שחקנים מסוימים. זה שוק פתוח, זה בסדר גמור ולא נבכה על אף אחד שעזב. המועדון תמיד חזק יותר מכל אחד וזה המסר שהעברתי לשחקנים מאז שחזרנו מהמחנה".

בתוך כך, הפועל ממשיכה בחיפושים אחר חיזוק נוסף לסגל. לפי שעה, המועמד המרכזי לעמדת המגן השמאלי הוא מגנה של היריבה העירונית, סאן מנחם. עקב השתייכותו של גולדברג לסגלה של מכבי ת״א העונה, קלינגר מאוד מעוניין לצרף את המגן אשר שיחק אשתקד במדיה של עירוני קריית שמונה. הפועל ממתינה למוצא פיה של מכבי חיפה באשר להשאלתו של השחקן. סוכנו ג׳קי דהן התייחס לנושא ואמר: ״טרם התקבלה החלטה לגביו, ביממה הקרובה נדע יותר.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.