הפנים לאיסלנד

מאת יובל מרון | הפועל תמריא לאיסלנד לקראת הגומלין מול FH, פאפאזוגלו צפוי לפתוח בהרכב, יואצו המגעים עם בני יהודה

כשטרם נמוגו צהלות השמחה בחדר ההלבשה האדום באיצטדיון העירוני בנתניה לאחר זכייתה בתואר נוסף, הפועל תמריא לבירת איסלנד, רייקיאוויק ותחל בהכנות לקראת משחק הגומלין החשוב נגד קבוצת FH המקומית אשר יתרחש ביום חמישי הקרוב בשעה 22:15(שעון ישראל). כזכור, מחזיקת הגביע תגיע בעמדת נחיתות מסויימת עקב שער החוץ אותו ספגו חניכיו של ניר קלינגר מראשו של אדי גומז אשר מאלץ אותם לכבוש באי הצפוני. עם זאת, האדומים שחורים הוכיחו את יתרונם האיכותי על היריבה האיסלנדית ובקבוצה מקווים שיתרון זה יבוא לידי ביטוי ויטה את הכף לטובתם.
בדומה לסגנון המשחק בו דגלה בסמי עופר, FH צפוייה להציג משחק הגנתי ומבוקר הבנוי על התקפות מעבר וניצול מצבים נייחים. על כן, על מנת לסכל את אותן התקפות המעבר, רסמוס סויסטאד ימשיך לקבל את הקרדיט בקישור האחורי. כמו כן, ת׳אנאסיס פאפאזוגלו שכבש את שער הבכורה בקבוצה בנגיעתו הראשונה בכדור במשחק הראשון בין השתיים צפוי לקבל את הקרדיט בהרכב הפותח. הצוות המקצועי שבע רצון מהיכולת אותה מגלה היווני למרות כושר המשחק הלקוי בו הוא מצוי בשלב זה של העונה.
בהפועל טרם יכולים לברך על המוגמר בכל הקשור לגזרת הרכש. ניר קלינגר לא הסתיר את העובדה כי ברצונו להתחמש בשניים עד שלושה שחקנים נוספים לסגל אשר ישתייכו לחוליית ההתקפה ולעמדת המגן השמאלי. לאחר השלמת העברתו של המגן הימני, מאור קנדיל מקבוצת בני יהודה למכבי ת״א והדעיכה במעמדו של אלמוג בוזגלו בסגל הכתומים עקב צירופם של מאוויס צ׳יבוטה, שגיב יחזקאל ודור ג׳אן, הפועל תאיץ את המגעים עם הקבוצה משכונת התקווה על מנת לצרפו. למעשה, מרבית התנאים עם השחקן סוכמו והמרכיב האחרון בהשלמת העסקה הוא דמי המעבר אותם ישלם כץ לקבוצה משכונת התקווה.

גם ערן לוי ששוחרר אמש ממכבי נתניה מועמד מוביל להצטרף להפועל, אם כי יש לו מעט גורמים במועדון המתנגדים להבאתו. בהפועל מחכים לשמוע מהי החלטת מכבי חיפה בנוגע לסאן מנחם כאשר הערכות הן שהוא לא ישוחרר. מי שכן עשוי להגיע במקומו מהיריבה העירונית הוא המגן עומרי בן הרוש בו מעוניינים בהפועל אך בגלל עלויות יקרות מועמדתו נפסלה, כעת בהפועל מקווים שמכבי חיפה יגמישו מעט את הדרישות ואולי יכלו להוציא את המהלך לפועל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.