שיעמומון בדוחא - תיקו למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מסיימת בתיקו מול בני סכנין במסגרת גביע הטוטו, לביא כבש, אזולאי השווה. מנז'יק ערך בכורה. רוטן: "נהיה מוכנים לליגה אני בטוח בזה."

מכבי חיפה יצאה לסכנין הערב, לעוד ניסוי כלים לקראת העונה הקרובה. הירוקים לא ממש הרשימו וסיימו את המשחק ב-1:1 במשחק שלא ממש התעלה לרמה גבוהה. הקמרוני מנז'יק עלה כמחליף וערך בכורה במדי הירוקים. המאמן ההולנדי פרד רוטן המשיך במגמה לשתף ולהמשיך לבחון שחקנים כאשר ביצע לא מעט שינויים בהרכב מזה שפתח במחזור הקודם של גביע הטוטו מול מכבי נתניה. מי שכן המשיכו לקבל קרדיט בהרכב היו: שלומי אזולאי, נטע לביא, ארנסט מאבוקה, עוואד, דוס סנטוס ומכיאיל קראמר אליהם הצטרפו, רוקביצה, קהת, ריינן, רז מאיר והדוער עומרי גלזר.

המחצית הראשונה הייתה פשוט חלשה ולמעט שתי הזדמנויות שגם נוצלו לשערים, היתר היה פשוט משעמם. בדקה ה-8 התקפה מתפרצת של מכבי חיפה הגיעה לעוואד, שמצא את נטע לביא מחוץ לרחבה, הקשר בעט מדוייק לפינה וכבש שער לזכות מכבי חיפה, 1:0 ירוק. 2 דקות חלפו, ההגנה של מכבי חיפה חלמה ואיפשרה לאזולאי לכבוש מתוך הרחבה ולהשוות ל-1:1. 

המחצית השנייה לא התעלתה גם היא לרמה גבוהה בלשון המעטה. בדקה ה-54 עלה ז'ורז' מנז'ק להופעת בכורה במדים הירוקים. עד לסיום המשחק כמעט ולא נראו באצטדיון דוחא הזדמנויות והמשחק הסתיים בתוצאת תיקו 1.

פרד רוטן מאמן הירוקים אמר בסיום המשחק: "אני לא מרוצה, היינו קצת יותר טובים אבל לא יצרנו מספיק הזדמנויות, החבר'ה ניסו לשמור על הנקודה ואני לא אוהב את זה. אני לא מודאג, אנחנו נהיה מוכנים לליגה אני בטוח בזה, יש מספיק זמן, עד שחלון העברות יסגר יהיה לנו סגל חזק.  ברור שזה משחק גביע אבל בשבילי אם שואלים אותי אני מעדיף לזכות בליגה ולא בגביע."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.