מנדז'יק ינחת מחר

מאת רובי לוי | הקמרוני מנדז'יק ינחת בישראל מחר אחה"צ, גרשון צפוי להיות המגן השמאלי לפחות עד חודש ינואר. בקבוצה ינסו לקדם עסקת ורד 

הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'יק שצפוי לחתום במכבי חיפה, ינחת מחר אחה"צ (17:30), הקמרוני יעבור בדיקות רפואיות ואחריהן אמור לחתום על חוזה בקבוצה. הירוקים ינסו לקדם את הבאתו של עידן ורד במהלך השבוע הקרוב, כאשר רוב הפרטים מול השחקן ידועים, התקווה שבבית"ר ירושלים לא יערימו קשיים לאחר שגם מול הקבוצה הירושלמית ישנן הסכמות.

בקבוצה מתחילים להתקבל החלטות בנוגע לסגל והערכות הן שלפחות עד חודש ינואר רמי גרשון יהיה מגנה השמאלי של הקבוצה, במועדון רוצים לתת צ'אנס לגרשון בעמדה שלא ממש זרה לו. גם הבאתו של הקשר ניקו אולסק מתרחקת, כאשר במכבי חיפה שוקלים להשאיר בסגל את החלוץ שון וויסמן שהרשים את הצוות המקצועי במהלך מחנה האימונים. על עמדת הבלמים צפויים להתחרות, אטיין ריינן, דוס סנטוס ואיעד חבשי. עוד במכבי מנסים להשתחרר מחוזהו של קאיו, אך לא יעשו זאת בכל מחיר, אם הברזילאי לא ימצא קבוצה שתקלוט אותו הוא צפוי להיות חלק מהסגל הירוק, בהנחה ותמצא קבוצה במועדון ינסו לקדם הבאתו של זר נוסף, כנראה קשר מתחת לחלוץ.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.