רכש ירוק? לא כרגע

מאת רובי לוי | חרף הפרסומים, רכש ירוק לא נראה באופק. בעיות שחרוק מקבוצתו, מונעות הגעתו של הקמרוני מנדג'ק, האלבני באשה הוצע לקבוצה והוא לא מועמד לקבוצה. אלאך עובד לפי תקציב ומחליט בלעדית 

אוהדי מכבי חיפה התעוררו הבוקר לקול פרסומים אודות שחקני רכש המועמדים לקבוצה, לפי שעה הסיכויים שאותם שחקנים יגיעו נמוכים. באלבניה פורסם כי הקשר מייגן באשה ששיחק לאחרונה בליגה שנייה באיטליה בקבוצת בארי, הוצע לקבוצה, לפי גורם בכיר במועדון, האלבני בסה"כ הוצע לקבוצה כמו עוד עשרות שחקנים שמוצעים. הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדג'ק השייך לקבוצה הצ'כית ספרטה פראג, ושיחק לאחרונה בקבוצת מץ הצרפתית, מעניין מאוד את מו אלאך וצוותו, אך בעיות בשחרורו מקבוצות הנוכחית ספרטה פראג פוגעות בסיכוייו להגיע. במידה וקבוצתו לא תערים קשיים, קיים סיכוי שהקמרוני יחתום.

למנהל המקצועי מו אלאך מספר מועמדים לתפקיד הקשר האחורי וכפי הנראה אחד המועמדים הללו צפוי להצטרף לקבוצה במהלך מחנה האימונים הקרוב. כפי שפרסמנו הקשר עידן ורד לא יגיע בקרוב לקבוצה, והערכות הן רק כשבית"ר ירושלים תסיים את חלקה באירופה השחקן ישוחרר. לחיפה ספורט נודע כי העונה, האדם היחיד שיקבל החלטות ומקבל החלטות על שחרור והחתמת שחקנים הוא המנהל המקצועי מו אלאך, גורם בכיר במועדון סיפר לחיפה ספורט: "למו יש תקציב שקיבל להחתמת שחקנים ושכר שחקנים והוא פועל על פיו, מו בוחר את השחקנים, אסף (בן דוב) מנהל את המו"מ".

אמש במהלך הפרמיירה לסרט "100 שנים ראשונות" שמספר את סיפורה של מכבי חיפה, התייחס הנשיא יעקב שחר לעונה הקרובה ואמר: "זה שלא שומעים ולא רואים שקורה כלום, לא אומר שלא קורים דברים". לאירוע המרגש והחגיגי שכלל את הקרנת הסרט, הוזמנו עשרות שחקני עבר, מאמני עבר ואנשי ספורט שבאו לחלוק כבוד לקבוצה.  


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.