יוצאים למחנה - מיטשל יגיע?

מאת רובי לוי | הירוקים ימריאו למחנה האימונים עם שחקן רכש אחד ועמית זנטי שחתם היום, גם קאיו יצא למחנה, קלאוס לא יצא. במועדון עוקבים בדריכות אחר מנדז'יק כאשר גם מיטשל דונלד ההולנדי מועמד 

הירוקים יוצאים למחנה האימונים בהולנד עם שחקן רכש אחד, כאשר כמעט בוודאות במהלך המחנה יצטרף קשר אחורי לסגל הירוק. כזכור המועמד המועדף על אלאך וצוותו הוא הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'יק, ובקבוצה עוקבים באדיקות על ההתפתחויות בינו לבין קבוצתו, ספרטה פראג, כזכור השחקן נמצא תחת חוזה בקבוצה הצ'כית ומנסה להתיר את חוזהו. שם נוסף שעלה ובכיר קבוצה אישר את שמו בפני חיפה ספורט הוא, קשר הכוכב האדום הבלגרד מיטשל דונלד. ההולנדי בן ה-29 משחק בשלוש שנים האחרונות בכוכב האדום ומשחק במשבצת הקשר האחורי.

הירוקים סיימו היום גם את הסאגה של עמית זנטי שחתם בקבוצה לשלוש שנים עם אופציה לשנתיים נוספות. הקשר, שחקן הבית הירוק התייחס לחתימה ואמר: "אין מאושר ממני להמשיך במכבי חיפה, המועדון בו גדלתי. לאורך כל הזמן הזה של המו"מ היה לי חשוב להישאר בשביל הקהל הגדול הזה. אעשה הכול כדי לשמח אותם". מנכ"ל מכבי חיפה אסף בן דב: "עמית שחקן בית והיה לנו חשוב מאוד להשאיר אותו ולחדש איתו את החוזה. מה שהכי חשוב כרגע זה לתת לו את כל הכלים כדי שזה יצליח".

הקבוצה תמריא מחר אחר הצהריים להולנד, שם תקיים מחנה אימונים בן 12 ימים. קלאוס היווני לא יצא למחנה ובניגוד אליו קאיו שעדיין מתנדנד יצא. מאמן הקבוצה, פרד רוטן, פרסם היום את הסגל שצפוי להמריא למחנה. סגל השחקנים למחנה האימונים: אוהד לויטה, עמרי גלזר, גיל אופק, ארנסט מאבוקה, רז מאיר, אטיין ריינן, עיאד חבשי, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, יונתן לוי, עמרי בן הרוש, סאן מנחם, גל אלברמן, יהב גורפינקל, נטע לביא, עופרי ארד, ים כהן, טימוטי מוזי, רועי קהת, שלומי אזולאי, סנטיהו סלליך, קאיו אלבס, ניקיטה רוקאביצה, אופיר מזרחי, שון וויסמן, מוחמד עוואד, מיכאיל קראמר ועמית זנטי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.