ממשיכה בהכנות

מאת יובל מרון | האדומים סיימו את מחנה האימונים ללא ניצחון, גינסארי(4) כבש לאחר בישול של אלבז

במסגרת משחקי ההכנה אותן עורכת הפועל בבלגיה והולנד, התמודדה הערב מחזיקת הגביע עם קבוצה נוספת מהליגה הבלגית הראשונה, זולטה וארחם. הקבוצה המקומית סיימה את עונת המשחקים האחרונה במקום השביעי בטבלה והיא היוותה משוכה קשה. כאמור, עד עתה ערכו האדומים שחורים שני משחקים במסגרת המחנה אשר בסיומם ירדו חניכיו של ניר קלינגר מנוצחים. את מקומו של עדן בן בסט תפס ראדו גינסארי אשר הוצב בעמדת הכנף השמאלית כאשר את חוד החנית אייש אלי אלבז. החלוץ היווני טאנאסיס פאפאזוגלו החל את המשחק על ספסל המחליפים. 
צילום: דוברות המועדון

בנוסף, רן קדוש, גיא משפתי, ריקי מיטרבסקי ורועי שוקרני השתייכו לרשימה הפותחת. בשל עזיבתו של בן בסט, בוגר מחלקת הנוער האדומה גילי ורמוט ענד את סרט הקפטן. הפועל עלתה ליתרון מוקדם וכבר בדקה ה-4 אלבז בישל לגינסארי שכבש את הראשון. הבלגים הצליחו להשוות עוד במחצית הראשונה כאשר קשרם קאיה קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-33, 1-1. הפועל תחזור לארץ בלילה שבין רביעי לחמישי ותאיץ את ההכנות לקראת המפגש הראשון במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית אשר ייערך ביום חמישי הבא באיצטדיון סמי עופר. 

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, גיא משפתי, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, חן דילמוני, רסמוס סויסטאד, רועי שוקרני, מקסים פלקושצ׳נקו, גילי ורמוט, ראדו גינסארי ואלי אלבז

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.