כאן בונים

מאת רובי לוי | לאחר צירופם של צמד הזרים דשילדס וגיבנס, במכבי חיפה יודיעו ממש בקרוב, גיא לביא יהיה הרכש הבא. וורקמן מתרחק ומתלבט

מכבי "הנטר" חיפה נמצאת בעיצומה של בניית הקבוצה לקראת העונה הקרובה בליגה הלאומית ולאחר שסיכמה עם צמד הזרים קרון דשילדס וסמי גיבנס, אשר לשניהם עבר בליגה הלאומית תודיע ממש בקרוב על החתמתו של ישראלי בעל עבר בליגה השנייה, הגארד גיא לביא בן ה-26 שכבר שיחק תחת ברק פלג בקבוצתו האחרונה מכבי רעננה והובא בהמלצתו ולפי דרישתו של המאמן.

כמוהו גם, הפוורורד גיבנס, בן ה- 28, שיחק ב-3 העונות האחרונות במדי מכבי רעננה בליגה הלאומית תחת המאמן ברק פלג. בעונת 2017-18 הוא הופיע ב-29 משחקי ליגה במדיה והעמיד ממוצעים מרשימים של 18.3 נק'. דשילדס, 25, שיחק בעונה שעברה במדי הפועל עפולה בליגה הלאומית ב-8 משחקים במסגרת הליגה הסדירה והעמיד ממוצעים של 23.8 נקודות למשחק.

מי שכמעט בוודאות לא ילבש את המדים הירוקים בעונה הבאה הוא ווילי וורקמן, לו מספר רב של הצעות בליגת העל. ההצעה של מכבי לשחקן לא ממש הראתה מאמץ יוצא דופן, לדברי מקורב לשחקן: "הצעה של מכבי חיפה לשח-ן לר הייתה יוצאת דופן, אותו כסף הוצע לשחקן מקבוצות אחרות בליגת העל."

אותו גורם הוסיף: "יש לווילי סעיף יציאה לליגת על כי החוזה הוא רק במידה והקבוצה הייתה נשארת מכבי חיפה בהחלט אופציה רצינית עבורו. ההתלבטות קשה כי זה הבית שלו והוא מרגיש מאוד מחויב אבל קשה לוותר על ליגת על שבערך חצי ליגה רוצה אותך."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.