הפועל: גדיר מתרחק

מאת יובל מרון | גדיר מתרחק, החלוץ היווני יוחתם ויהיה הזר השישי בסגל, ענר שכטר יושאל, החלה מכירת הכרטיסים למפגשים הקרובים 

מסתמן כי עלויות עסקת מוחמד גדיר המסתכמות בכחצי מיליון דולר יטרפדו את המעבר המדובר. מלבד השכר הגבוה אותו דורש חלוצה של הפועל באר שבע, יואב כץ איננו מעוניין לשלם את דמי ההעברה בעבור שירותיו. בנוסף, דקות המשחק המועטות להן זכה גדיר אשתקד הרתיעו את הבעלים האדום אשר הגדיר את העסקה כרכישה בעלת סיכון רב. ובתוך כך, הפועל השלימה את מכסת הזרים של הקבוצה כאשר את המשבצת האחרונה יתפוס החלוץ היווני, ת׳אנאסיס פאפאזוגלו. כאמור, החלוץ המתנשא לגובה 1.95 מ׳ הרשים את הצוות המקצועי במחנה האימונים ועקב כך ובצוותא עם הדלילות בחלק הקדמי האדום, הוחלט להחתימו. למעשה, בעקבות הצטרפותו של החלוץ היווני שיחתום באופן רשמי והתרחקותו של גדיר מסתמן כי מיטב המאמצים יושקעו בהעברתו של אלמוג בוזגלו.

צילום: דוברות המועדון
מן העבר השני, בוגר מחלקת הנוער של הקבוצה ענר שכטר יושאל להפועל עפולה. לחלוץ הובהר כי הוא אינו צפוי לקבל דקות משחק משמעותיות באדום ועל כן התקבלה ההחלטה המשותפת להשאילו. במועדון הודיעו כי החלה מכירת הכרטיסים למפגש מול FH האיסלנדית, בעלי מנויים יוכלו להנות מכניסה חינם להתמודדות כאשר המחירים לקהל הרחב יעמדו על 100 ש״ח ליציעי הכסף ו80/40 ש״ח ליציע המזרחי. כמו כן, ההתאחדות לכדורגל החלה במכירת הכרטיסים למשחק אלוף האלופים אשר ייערך ביום שבת הקרוב באיצטדיון העירוני בנתניה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.