פרידה איטלקית - הפועל הודחה

מאת יובל מרון | הפועל הציגה שיפור ביכולת אך נחלה הפסד נוסף לאיטלקים, זפאטה(71) וקורנליוס(90) הכריעו, בוזגלו נפצע והוחלף

לאחר שהובסה במפגש הראשון נגד אטאלנטה, התארחה הערב הפועל באיצטדיון מפאיי ברג׳יו אמיליה למפגש נוסף נגד הקבוצה מברגמו. חרף העובדה כי האדומים היו זקוקים לתוצאה דמיונית בדמות ניצחון 4-0, קלינגר אינו הקל ראש בהתמודדות ובמשך השבוע החדיר המאמן בשחקניו את הרצון והאמונה להשיג תוצאה טובה נגד חניכיו של גספריני. כצפוי, המאמן ביצע שינויים בהרכב ובחר לעלות במערך מבוקר יותר הכולל שלושה בלמים כאשר ריקי מיטרבסקי קיבל את הקרדיט בהרכב על חשבונו של גילי ורמוט. כמו כן חדידה פתח במקומו של מקסים פלקושצ׳נקו.
צילום: יובל מרון.
בדקה ה-2 בוזגלו הגיע להזדמנות ראשונה כאשר בעט בעיטת יעף מחוץ לרחבה, הכדור חמק מחוץ למסגרת. בדקה ה-18 כדור חופשי של גומז נחת במדוייק על ראשו של שימיטשי שנגח החוצה מקרוב. שש דקות חלפו וקסטנייה התרומם מעל דילמוני, שטקוס מנע מהקשר להעלות את קבוצתו ליתרון. דקה מאוחר יותר בוזגלו שוב ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, הבעיטה הלכה חלש אל ידיו של גוליני. בנוסף, שחקן הרכש נפצע בעקבות הבעיטה והוחלף. בדקה ה-31 בעיטה חופשית של גומז מכ-20 מ׳ פספסה את המסגרת של שטקוס בסנטימטרים בודדים. דקותיים עברו, חדידה הרים כדור קרן מדוייק, תאמאש נגח מחוץ למסגרת מקרוב. בדקה ה-45 מבצע ענק של גינסארי שחלף בקלילות על הגנת אטאלנטה הסתיים בבעיטה אדירה של המולדובי מסף הרחבה, גוליני בקצות האצבעות מנע מהפועל לעלות ליתרון.

בדקה ה-54 כדור קרן של גומז הגיע נחת על הראש של שימישטי, הבלם נגח היטב אך שטקוס הדף באינסטינקט נהדר. בדקה ה-60 גומז בעט מפינת הרחבה, שוב שטקוס היה במקום. בדקה ה-71 בלבול בהגנה האדומה הוביל ליתרון של אטאלנטה, זפאטה נגח בקלילות פנימה מחמישה מטרים וקבע 1-0. מספר שניות חלפו ופלקושצ׳נקו מצא את עצמו במצב מצויין בתום דאבל פס נאה עם גינסארי, הקשר בעט חלש מדי ישירות לידיו של גוליני. לקראת הסיום התקפת מעבר של הקבוצה הביתית מצאה את הפועל חשופה לחלוטין, בסיומה קורנליוס הכניע את שטקוס באחד על אחד, 2:0.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, חן דילמוני(76, גל אראל), רסמוס סויסטאד(65, גילי ורמוט), ראדו גינסארי, גיא חדידה, אלמוג בוזגלו(30, מקסים פלקושצ׳נקו), ות׳אנאסיס פאפאזוגלו.

אוהדי הפועל ברחובות איטליה


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.