עד קצה עולם

מאת יובל מרון | דריכות בהפועל לקראת הגומלין מול FH(מחר 22:15), קלינגר מתלבט לגביי ההרכב, כ-150 אדומים המריאו לאיסלנד

לפניי כשנה, דמיון מופרע וחלום בהקיץ היו האפשרויות היחידות בהן זכו אוהדי הפועל לראות את קבוצתם משחקת במסגרת אירופאית. בעבור אותם אוהדים, חלום זה הפך לממשי ונגיש כאשר הבעיטה האדירה של שמואל שיימן חרכה את רשתו של בוריס קליימן בגמר הגביע. כעת, לאחר שאותו חלום הושג, היעד הבא אותו הציבו במועדון הוא העפלה לסיבוב המוקדמות הבא במסגרת הליגה האירופית. לאחר תוצאת התיקו המאכזבת למדי במשחק הראשון מול היריבה האיסלנדית, בהפועל קיימת דריכות ואופטימיות רבה באשר לסיכויי ההעפלה של האדומים שחורים במשחק הגומלין אשר ייערך מחר(22:15) באיצטדיון המקומי, קפלאקריקי.
צילום: חגית אברהם
ניר קלינגר טרם גיבש דעה סופית באשר להרכב הקבוצה כאשר ההתלבטות העיקרית של המאמן היא בנוגע להצבתם של גיא חדידה ות׳אנאסיס פאפאזוגלו בהרכב הראשון. חדידה הפגין יכולת טובה במחצית הראשונה כאשר הוצב בחוליית הקישור נגד הפועל באר שבע והוא עשוי לקבל את הקרדיט ממאמנו. כמו כן, פאפאזוגלו הותיר רושם נהדר עד עתה והוא צפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של אלי אלבז. בנוסף, גבריאל תאמאש יחזור למרכז ההגנה לאחר שריצה את עונש ההרחקה. אוהדי הקבוצה צפויים להגיע בנציגות מכובדת כאשר עפ״י התחזית כ-150 אדומים יתמכו בקבוצה.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, חן דילמוני, רסמוס סויסטאד, גל אראל(גיא חדידה), מקסים פלקושצ׳נקו, גילי ורמוט, ראדו גינסארי, ת׳אנאסיס פאפאזוגלו

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.