קלינגר ביקר את שחקניו

מאת יובל מרון | המאמן התאכזב משחקניו, בוזגלו: ״ לא מינפנו את השער הראשון״, במועדון גאים בקהל הקבוצה על התמיכה 

ביום שלאחר ההפסד לקבוצת הצמרת האיטלקית, אטאלנטה, בהפועל מעכלים את אשר התרחש על כר הדשא באיצטדיון סמי עופר. על אף פערי הרמות הגדולים בין הקבוצות, קלינגר ציפה מחניכיו להפגין יותר אינטנסיביות וסדר בחלק האחורי של האדומים שחורים. המאמן טען לא אחת שהשערים אותם ספגה הפועל נגרמו כתוצאה מטעויות לא מחוייבות של שחקניו אשר היה ניתן למנוע אותן. בניגוד לדרך בה הוא נוהג, קלינגר ביקר את שחקניו במסיבת העיתונאים ואף טען שחלקם יצטרכו לעבוד קשה כדי לחזור להרכב. עם זאת, במועדון הודו כי המשוכה האיטלקית גדולה מדי ועל כן תחושת האכזבה פחתה.

את מירב המחמאות גרף קהל הקבוצה. האדומים עודדו ללא הרף ובצוותא עם תפאורה מרשימה בתחילת המשחק הורגשה אווירה של ערב היסטורי ומרגש בעבור מחזיקת הגביע. למרות התבוסה, השחקנים זכו לתשואות ומחיאות כפיים מהקהל עם שריקת הסיום. כמו כן, אותם אדומים צפויים ללוות את הקבוצה לגומלין בשבוע הבא אשר ייערך באיצטדיון רג׳יו אמיליה. ההערכה היא כי לפחות 800 מתוכם ינחתו בארץ המגף בשבוע הקרוב.
צילום: חגית אברהם 
כובש השער הראשון אלמוג בוזגלו התייחס להפסד ואמר: ״אני יכול לומר שקיבלו אותי מדהים מהרגע הראשון, הרגשתי שאני פה כמה שנים. אני מאוד שמח לכבוש בהופעת הבכורה וחבל לי שזה לא הספיק לתוצאה טובה אבל אנחנו אופטימיים להמשך. אני מאמין ביכולות שלי ואני שמח שהאמינו בי ואני מקווה להראות את היכולות במשחקים הבאים. רוב הקריירה שיחקתי בכנף הימנית אבל אני יכול לשחק בכל העמדות בחוליית ההתקפה. פערי הרמות היו ידועים לפניי המשחק, חבל לי שהשער הראשון לא מינף אותנו ושהלכנו אחורה. מבחינה פיזית וגופנית זה היה לא קל, נבוא לגומלין כדי לא להתבטל.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.