לקראת יריית הפתיחה

מאת יובל מרון | הפועל קיימה את מסיבת העיתונאים לקראת המחזור הראשון, קלינגר: ״הפועל זו לא הפועל חיפה של פעם״

לקראת המחזור הראשון במסגרת ליגת העל בו תתמודד הפועל מול הקבוצה מעיר היהלומים, קיימה הבוקר מחזיקת הגביע את מסיבת העיתונאים הרשמית טרם ההתמודדות. מאמן הקבוצה ניר קלינגר התייחס למשחק הקרוב ואמר: ״חשוב שתהיה לנו עונה לא פחות מוצלחת משנה שעברה ואני מקווה שטובה יותר. הייתה לנו הכנה מאוד מאתגרת ערב המשחקים באירופה. יש לנו ציפיות גבוהות מאוד. לצד הציפיות היו לא מעט תקלות שעל חלקן התגברנו ועל חלקן פחות. העזיבה של בן בסט הגיעה בטיימינג פחות נוח הצלחנו להביא מספר שחקנים כמו שון גולדברג, כמו גם את אלמוג בוזגלו שהיה אמור להיות בינגו אבל לצערינו הוא נפצע”.

עוד הוסיף: ״המסר שלי שהפועל חיפה זו לא אותה קבוצה של פעם. מי שלא יכול להיות על הקרון הזה ימצא את עצמו בחוץ. השחקנים מבינים את המסר. אפשר להתגבר על הקשיים. חסרים לנו פאפא ובוזגלו אבל אני רוצה לראות לוחמים במגרש. אני לא אותו ניר קלינגר של פעם. יש לנו מחויבות לאלפי אוהדים. הקבוצה מעל הכל. כל שחקן שהיה מחוץ לסגל הייתה לכך סיבה. רק מי שייתן מאה אחוז, כולל אלי אלבז, הדלת פתוחה”.
צילום: חגית אברהם

כמו כן במועדון נמשכים המאמצים להחתמת חלוץ, לפי שעה אין חדש בגזרת גדיר ואז׳ובל כאשר העסקאות עם השניים תקועות. בנוגע לגדיר, במועדון לא מוכנים לעמוד בדרישותיו של החלוץ אשר דורש שכר גבוה למדי. בעניין אז׳ובל, כפי שפורסם באתר חיפה ספורט במועדון זועמים על עכו שהעלתה את תג המחיר וסתרה את ההסכם בין הצדדים.

תגובה 1:

  1. לא צריך!שימצאופרייר אחר למחיר שהם דורשים.אולי ב"ש או י-ם יסכימו לשלם. אנחנו לא זקוקים לשם - אנחנו זקוקים לשחקן נשמה שנותן הכל למען הקבוצה☝️❤

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.