אז׳ובל יושאל להפועל

מאת יובל מרון | שביעות רצון במועדון לאחר הניצחון הגדול, אז׳ובל הושאל לקבוצה, קפילוטו: ״הקשבנו לניר ובאנו ממוקדים, ראוי לנבחרת״

ספק רב אם האופטימי ביותר בקרב אוהדי הפועל חיפה האמין כי זו התוצאה בה יחזה בתום המשחק אמש. את מרבית המחמאות המוצדקות סחט פעם נוספת ניר קלינגר. כשסימן שאלה גדול הורם באשר לחוליית ההתקפה האדומה, המאמן ניצל עד תום את הנקודות החזקות של קבוצתו. כאמור, קלינגר בחר לעלות במערך הכולל שלושה בלמים על מנת לצופף אל מול נתניה הידועה בהנעת הכדור בה דוגל סלובודאן דראפיץ׳. בנוסף לניטרול משחק ההתקפה של הצהובים, נקודת המפתח במערך האדום הייתה היציאה הקטלנית להתקפות המעבר כנגד ההגנה הדוחפת קדימה של הקבוצה מעיר היהלומים.

כמו כן, הצבתם של אלי אלבז ונס זמיר בחוד הקבוצה התגלתה כבינגו, כאשר ניכר כי אלבז אשר עבר סדרת חינוך קצרה ע״י קלינגר לקח את ההזדמנות בשתי ידיים. נס זמיר שזכה לדקות משחק מועטות למדי עד עתה הוליך את התקפות המעבר בצורה נהדרת ובא על שכרו עם צמד שערים וצמד בישולים במשחק החזרה של השחקן לליגת העל. על אף הניצחון הגדול, במועדון לא ירימו את הרגליים מהקרקע כאשר גם בגזרת הרכש אין שינוי ומטרתו של קלינגר היא לצרף שחקן נוסף לחוליית ההתקפה. 
צילום: חגית אברהם

השם החם, בן אז׳ובל, נכח אמש ביציעי סמי עופר וזכה להאדה רבה מקהל הקבוצה. החלוץ שסיכם את תנאיו בהפועל ממתין לאור ירוק מקבוצתו הפועל עכו. באשר לעסקה, המועדונים ייפגשו היום פעם נוספת על מנת לגשר על הפערים. כפי שפורסם באתר חיפה ספורט, השניים כבר הגיעו להבנות בנוגע לעסקה אלא שאז קברניטי המועדון מגבעת נפוליאון העלו את תג המחיר של אז׳ובל, דבר אשר הוביל להקפאת המו״מ.  הערב חלה תפנית נוספת במו״מ כאשר בסיכומו של דבר החלוץ יושאל באופן רשמי לעונה הקרובה לקריית חיים עם אופציית רכישה בתום העונה. אז׳ובל צפוי להיות מוצג באדום בימים הקרובים. 

בלם הקבוצה ניסו קפילוטו התייחס לניצחון ואמר: ״אנחנו מכירים את שתי השיטות ואנחנו יודעים לעשות את זה טוב ולעשות את ההתאמות נכון. הקשבנו לניר ובאנו ממוקדים ועם רצון עז להוכיח שמה שעשינו בעונה שעברה לא היה מקרי. אנחנו מאוד חזקים ומלוכדים, שון שחקן מצויין והוא השתלב היטב. המטרה שלנו בחולייה האחורית היא לא לספוג ולהיות חזקים. אני מאוד רוצה להיות בנבחרת ואני מאמין שאני מוכיח את זה. ניקח את הניצחון הזה ונמנף אותו, לא ניכנס לשאננות. אין משחק קל בליגה הזאת, אסור לבוא לא מוכנים. הראש שלנו ממוקד בהפועל תל אביב.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.