המסע נמשך

מאת יובל מרון | המסע של הפועל נמשך, אלבז כבש בדקה ה-68 בנגיעתו הראשונה והעלה את מחזיקת הגביע לשלב הבא בו ממתינה אטאלנטה

תחילתו של המסע האירופאי בעבור מחזיקת הגביע המשיך הערב באיסלנד כאשר האדומים שחורים התארחו באיצטדיון קפלקריקי למפגש נגד FH המקומית. כאמור, בשבוע שעבר המפגש בין השתיים באיצטדיון סמי עופר הסתיים בתוצאה 1:1 ועל כן עקב יתרון שער החוץ לו זכתה הקבוצה מהאי הצפוני, חניכיו של ניר קלינגר היו זקוקים לשער אחד לפחות על מנת להעפיל לשלב הבא. המאמן ביצע שני שינויים בניגוד להרכב אשר פתח בשבוע שעבר. כובש שער השוויון באלוף האלופים גבריאל תאמאש חזר אל מרכז ההגנה על חשבונו של ריקי מיטרבסקי. כמו כן הרכש היווני ת׳אנאסיס פאפאזוגלו זכה לחולצת ההרכב במקומו של אלי אלבז.
צילום: חגית אברהם
מנגד, עפ״י המצופה, מאמנה של FH הציב מערך הגנתי למדי אשר כלל שלושה בלמים בחולייה האחורית. למרות זאת, האיסלנדים היו מסוכנים יותר במחצית הראשונה ומספר הצלות נהדרות של שטקוס מנעו מהם לעלות ליתרון. במחצית השנייה הפועל השיגה את השער המיוחל, גילי ורמוט הותיר את אלבז לבדו מול שער ריק, המחליף גלגל בנגיעה פנימה וקבע את תוצאת המשחק, 1-0. FH כמעט ואיזנה את התוצאה בדקות הסיום אלא ששוב שטקוס היה במקום עם הצלה ענקית נוספת. בסיום, הפועל מעפילה לשלב הבא בו תפגוש את אטאלנטה האיטלקית.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, חן דילמוני, רסמוס סויסטאד, גל אראל, מקסים פלקושצ׳נקו, ראדו גינסארי, גילי ורמוט ות׳אנאסיס פאפאזוגלו

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.