היעד הבא?

מאת יובל מרון | במידה ותיגבור על אטאלנטה, מחזיקת הגביע תתמודד מול המנצחת בין קופנהאגן לצסק״א סופיה בפלייאוף, הקהל האדום בטירוף לקראת המשחק, בוזגלו יירשם

כמיטב המסורת, אופ״א ערכה אחר הצהריים את הגרלת משחקי מוקדמות פלייאוף הליגה האירופית אשר ישוחקו ב-23.8 וה30.8. כאמור, במידה והפועל תצליח לחולל הפתעה ולהדיח את יריבתה האיטלקית בסיבוב השלישי, אטאלנטה, האדומים שחורים יעפילו לסיבוב הפלייאוף. במסגרת ההגרלה נקבע כי היריבה אשר תמתין למנצחת בהתמודדות בין הפועל לקבוצה מברגמו תהיה המעפילה מהדו קרב בין צסק״א סופיה הבולגרית לקופנהאגן הדנית. אם אכן תצליח הפועל ליטול חלק בשלב הפלייאוף גם הפעם תחכה לאדומים יריבה קשה.
צילום: חגית אברהם
בקרב הקהל האדום מורגשת תכונה רבה לקראת ההתמודדות מול חניכיו של ג׳אנפיירו גספריני. לאחר זמן כה רב בו נעדרו מהמפעלים האירופאיים, התרגשותם של האוהדים צפוייה להיות מורגשת גם ביציעים כאשר ההערכה היא כי עשרת אלפים אדומים ימלאו את היציעים באיצטדיון סמי עופר. שחקן הרכש אלמוג בוזגלו יוכל ליטול חלק בהתמודדות, אקס בני יהודה יירשם מחר באופן רשמי במשרדי אופ״א והוא יעמוד לרשותו של ניר קלינגר בדו קרב החשוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.