רביעייה ירוקה

מאת אבירן אסולין | ניצחון שני רצוף למכבי שעלתה לפחות זמנית לראש בית א'. רוקאביצה, דוס סאנטוס, אזולאי ו-ויסמן חגגו על העולה החדשה. רוטן: "בכדורגל אין סנטימנטים, כשיש בשוק שחקנים טובים ממה שיש לך אתה חייב תמיד לשאוף שהם יהיו אצלך"

אחרי ניצחון הבכורה שלה העונה בשבוע שעבר ולמרות שהייתה רחוקה מלהרשים, מכבי חיפה רשמה הערב ( שלישי) ניצחון שני רצוף במסגרת גביע הטוטו עם 4-0 חלק על הפועל חדרה החלשה. בעקבות הניצחון הירוקים עלו זמנית למקום הראשון בבית א' בגביע הטוטו. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה והמחצית הראשונה התאפיינה בשליטה ירוקה ושער בודד של ניקיטה רוקאביצה. בחצי השני רוטן החל במסכת החילופים וגם על החצי השני קשה להכביר במילים.  פרד רוטן ומו אלאך יכולים להיות מרוצים מהתוצאה ומהעובדה שבפעם הראשונה הירוקים שמרו על שער נקי אם כי קשה להתרשם  יתר על המידה ממה שראינו הערב בנתניה וניכר שלקברניטי מכבי נכונה עוד הרבה עבודה.

הירוקים פתחו בשליטה במרכז השדה אבל המצב הראשון היה שייך דווקא לעלי חטיב שניצל טעות של מאבוקה, התקדם ושלח כדור שננעץ במשקוף של גלזר. דקה עברה ו-וייסמן ניסה להפתיע את אג'ידה עם העקב אבל מצא את השוער הניגרי עירני. דקה 19 ורוקאביצה מעלה את מכבי ל-1-0 מזווית לא קלה אחרי רוחב של עוואד. דקה 38 כמעט שיוויון אחרי איבוד כדור של מנדז'ק באמצע, הכדור של לוסיו מתגלגל לו רק במזל חלש והחוצה. דקה עברה ואזולאי בעט טוב מחוץ לרחבה, אג'ידה הגיב טוב. 1-0 ירוק בסיום החצי הראשון.

כמו בתחילת המשחק, המצב הראשון היה של המארחת באדום כשפלומיין לקח כדור, דהר עד לשער ושיחרר כדור טוב לפינה, גלזר ירד טוב והדף מצוין לקרן. מכבי יצאה להתקפה ובסיומה של קרן מצוינת דוס סנטוס נגח את השער השני. בדקה ה-72 ראינו את אחד המועמדים להחמצת העונה שאחרי שוייסמן עבר את אג'ידה ומול שער חשוף בעט החוצה. החמצה ענקית לחלוץ הצעיר. בדקה ה-83 שלומי אזולאי ירה את השלישי מתוך הרחבה. בדקה ה-90 שון וייסמן עשה צחוק מהגנת חדרה, גלגל את הרביעי פנימה וחתם את תוצאת הסיום בנתניה.

פרד רוטן מאמן הקבוצה אמר בסיום המשחק: "אני מרוצה מהתוצאה אבל מההופעה זה לא 100 אחוז ממה שאנחנו יכולים לתת. השחקנים הצעירים מקבלים את ההזדמנות שלהם ונראה מה יקרה בהמשך איתם. על סוגיית השוער: בכדורגל אין סנטימנטים, כשיש בשוק שחקנים טובים ממה שיש לך אתה חייב תמיד לשאוף שהם יהיו אצלך. על עידן ורד: יש תמיד שמועות וכותרות מצד סוכנים, גם בנושא עידן ורד אני מאמין שיהיה לנו סגל טוב בסיום החלון."

מכבי חיפה: גלזר, חבשי (ארד, 70) מבוקה, מאיר (יונתן לוי, 84) דוס סנטוס, מנדז'ק (אלברמן, 78) אזולאי, מזרחי, (סאן מנחם, 80) עוואד, רוקאביצה (זנטי, 59) ו-וייסמן.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.