גורם בכיר מאשר - מכבי הציעה

מאת רובי לוי | גורם בכיר במכבי פ"ת מאשר "מכבי חיפה נתנה את ההצעה הכי גבוהה עד כה, עבור מנור סולומון" במכבי חיפה סירבו להתייחס 

לאחר שעסקת דיא סבע חמקה למכבי חיפה, במועדון הירוק מנסים להניח ידם על אחד הכוכבים העולים בכדורגל הישראלי - מנור סולומון. כזכור פורסם בחיפה ספורט על מעומדתו איך כעת, גורם בכיר במכבי פתח תקווה אישר: "מכבי חיפה הגישה את ההצעה הגבוה ביותר עבור מנור." טרם ברור האם מדובר בספין שנועד לגרום לקבוצות האחרות שחושקת בשחקן (בית"ר ירושלים והפועל ב"ש) לשפר את הצעתן. מה שכן ברור מהאמירה שהירוקים אכן הגישו הצעה עבור השחקן. הערכות הן שבמכבי פתח תקווה כבר התקבלה החלטה למכור את השחקן. אם המכירה תהיה לקבוצה בארץ הערכות מדברות על 50% מכרטיסו של השחקן.

במכבי פתח תקווה מנסים למצוא לשחקן קבוצה בחו"ל, אך טרם ברור כיצד הדבר יתקבל מול שלטונות צה"ל שכן סולומון נמצא בשירות סדיר. דבר נוסף שכפי הנראה הכריע את מכבי פתח תקווה וגרם לרצות ולמכור את השחקן היא עזיבתו של שינו זוארץ את הקבוצה, זוארץ היה המנכ"ל והספונסר הראשי של הקבוצה בתקופה שהיה שם וכעת נדמה שבמועדון הקטן והביתי משוועים למזומנים. גם מאמן מכבי פתח תקווה אלישע לוי די השלים עם העובדה שסלומון לא יהיה חלק מקבוצתו ואמר היום לתקשורת המקומית: "אבי לוזון אמר שאם תגיע הצעה במחיר הנכון, נמכור אותו." ממועדון מכבי חיפה סירבו להתייחס לנושא.
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.