הקהל האדום מרוצה

מאת יובל מרון | שביעות רצון בקרב אוהדי הפועל עקב צירופו של אז׳ובל, היום: פגישה בנוגע לעתידו של פלקושצ׳נקו,

אם לאחר עזיבתו של עדן בן בסט והרחשים סביב עתידו של קלינגר נדמה היה כי עתידה של הפועל בערפל וכי מחזיקת הגביע צפוייה להיפגע משמעותית, ככל שחלף הזמן הצליחו במועדון בראשותו של ניר קלינגר לייצב את השורות עם החתמות חשובות ושקט תעשייתי. אמש, האדומים שחורים השלימו עסקה חשובה נוספת עם שאילתו של בן אז׳ובל לעונה הקרובה. החלוץ בן ה-24 כבש אשתקד עשרה שערים בכל המסגרות במדיה של היורדת הפועל עכו כאשר הוא היה השחקן הבולט ביותר בקבוצה מגבעת נפוליאון.

בשבועות האחרונים קלינגר סימן את אז׳ובל כמטרה מרכזית לחיזוק חוד החנית האדום ואמש לאחר סאגה ממושכת הגיעו הצדדים לעמק השווה. אז׳ובל אשר נכח בניצחון הגדול של הפועל בשבת כבר קנה את אהדת האוהדים כלפיו ובקרב הקהל האדום קיימת שביעות רצון רבה לאחר צירופו. בניגוד לעונה שעברה בה תורג׳מן היווה אופצייה ראשונה, מרכזית וברורה בעבור קלינגר, העונה צפוייה למאמן התלבטות קשה בנוגע לעמדה זו שכן בנוסף לאז׳ובל, גם אלי אלבז ות׳אנאסיס פאפאזוגלו נאבקים על עמדת החלוץ.
צילום: חגית אברהם 
בתוך כך, היום תיערך פגישה בין ראשי המועדון לנציגיו של מקסים פלקושצ׳נקו בנוגע להארכת חוזהו במועדון. כאמור, ההסכם בין המועדון לשחקן מסתיים בקיץ הקרוב ובמידה והצדדים לא יגיעו להבנות פלקושצ׳נקו יעזוב כשחקן חופשי. במידה ואכן כך יקרה, מעבר לתרומתו המקצועית, הפועל תפספס הזדמנות ״לגזור קופון״ על השחקן הכישרוני. על כן, במועדון מעוניינים לשדרג את שכרו של פלקושצ׳נקו בצורה משמעותית. מקורב לעסקה התייחס לנושא ואמר: ״אם מקסים יקבל הצעה ראוייה הוא ימשיך בהפועל.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.