הפועל: ממריאים לאיטליה

מאת יובל מרון | הפועל תמריא לאיטליה, קלינגר יערוך שינויים בהרכב, מכירת הכרטיסים תיערך בארץ, הדרבי הראשון לעונה ייערך ב-20.8-החלה מכירת הכרטיסים

ככל הנראה ההרפתקה האירופית של מחזיקת הגביע תגיע לקצה באיצטדיון רג׳יו אמיליה ביום חמישי הקרוב. כאמור, הפועל תמריא לאיטליה ותקיים את מפגש הגומלין מול אטאלנטה האיטלקית. הפועל זקוקה לנס בדמותם של ארבעה שערי חוץ מול קבוצת הצמרת האיטלקית. על כן, היעד אשר הוגדר במועדון לקראת ההתמודדות הוא השגת תוצאה טובה. קלינגר יבצע שינויים בחוליית הקישור אותה ביקר בחריפות בתום התבוסה בסמי עופר כאשר גל אראל צפוי לקבל את הקרדיט בהרכב.
צילום: חגית אברהם
הקהל האדום יגיע במספרים נאים לכל הדעות וכ-1000 אדומים צפויים להעניק אווירה חגיגית לשחקנים בארץ המגף. במועדון הדגישו בפני האוהדים כי מכירת הכרטיסים למשחק תיערך בארץ ולא יהיה ניתן לרכוש כרטיסים באיצטדיון המקומי. המכירה לקהל הרחב נערכת באמצעות קופת ברק, יש צורך בהצטיידות בפרטי הדרכון הרלוונטים. בתוך כך, אמש נקבע כי מכבי חיפה תהיה יריבתה של הפועל בחצי גמר גביע הטוטו אשר ייערך ב-20.8. במועדון כבר החלו במכירת הכרטיסים לדרבי והחליטו על מחיר אחיד של 50 ש״ח, מלבד יציעי הכסף ויציעי הזהב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.