מועדון בדריכות - מכבי מול אשדוד

מאת רובי לוי | לקראת מ.ס אשדוד, רוטן ימשיך לתת  קרדיט בהרכב למאבוקה ודוס סנטוס, אופיר מזרחי יפתח? גורם בכיר: "משחק חשוב מאוד"

דריכות שיא במכבי חיפה לקראת משחק הליגה הביתי הראשון העונה. במועדון מודעים לעובדה שכל תוצאה פרט לניצחון תוביל ללחץ בתוך המערכת ובמיוחד מצד הקהל הירוק. במכבי יצטרכו להסתדר ללא קראמר המורחק וללא רמי גרשון הפצוע שצפוי לשוב לאחר פגרת הנבחרת. חרף משחקם החלש מול מכבי ת"א, של ארנסט מאבוקה ואליסון דוס סנטוס, יפתחו השניים בהרכב גם מחר. גורם בכיר במועדון אמר לחיפה ספורט: "מוקדם מידי להרים ידיים, להוריד אותם לספסל ולהרוג להם את הביטחון." רוטן לא יבצע יותר מידי שינויים בהרכב ומי שצפוי לפתוח במקום קראמר המורחק, זה אחד מהשניים, סולליך ובמקרה כזה עוואד או רוקביצה ישחקו כחלוצים, או שיהיה זה שון וייסמן שיפתח בחוד הירוק.

יתכן גם כי רוטן יעדיף קישור מעט יותר התקפי, מה שיגרום להורדתו של נטע לביא לספסל, והכנסתו של אופיר מזרחי לקישור ליד מנדז'יק ואזולאי. כאמור במועדון מודעים לחשיבות המשחק ואותו גורם בכיר התייחס למשחק ואמר לחיפה ספורט: "האווירה במועדון מאוד דרוכה לקראת המשחק, זה משחק חשוב מאוד עבורנו."

ההרכב המשוער: גיא חיימוב, מאבוקה, דוס סנטוס, חבשי, סאן מנחם, אופיר מזרחי (נטע לביא), מנדז'יק, אזולאי, עוואד, רוקביצה, וייסמן (סולליך).
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.