חיימוב מחכה לאלאך

מאת רובי לוי | הירוקים טרם הצהירו על רכש, גיא חיימוב שהוצע למועדון מחכה לתשובתו של מו אלאך. טרם התקבלה החלטה בעניינו של אז'ובל. הקבוצה תארח את עירוני ק"ש במסגרת גביע הטוטו 

במכבי חיפה עיקר השיח עוסק במועמדים וטרם נראה רכש באופק. שוערה של הפועל באר שבע גיא חיימוב הוצע לקבוצה ובמועדון שוקלים לצרפו, לחיימוב הצעה ממכבי ת"א אותה הוא משהה במטרה לשמוע ממכבי חיפה, הערכות הן ביום ראשון הדברים יחתכו לכאן או לכאן. חיימוב יודע שבמכבי חיפה הוא צפוי להיות שוער ראשון לעומת שוער שני במכבי ת"א. הערכות הן שבמקרה וחיימוב יצורף למכבי חיפה, עומרי גלזר יושאל לאחת מקבוצות ליגת העל.

החלוץ בן אז'ובל ששמו הוזכר לא אחת בהקשר של מכבי חיפה, נחשב מועמד אך במכבי טרם החליטו כלל אם לפנות אליו באופן רשמי, בסביבת השחקן מציעים אותו לירוקים כל העת, במכבי יש גורמים שחושבים שאז'ובל יכול לעזור לקבוצה אבל זה יקרה רק אם שון וייסמן או מחמוד עוואד יושאלו, מה שעתיד להתברר במהלך השבוע הבא. כאמור במהלך שבוע הבא יודיעו במכבי על מספר לא מבוטל של שיחרורים כאשר יתכן גם שחרור של שחקן בכיר. בגזרת עידן ורד אין חדש, בבית"ר לא קיבלו את ההצעה של מכבי חיפה וגם במקרה הזה, לא נראה פיתרון באופק. רק התגמשות מצידה של בית"ר ירושלים תביא את ורד לסמי עופר, או שבסופו של דבר השחקן והקבוצה (בית"ר ועידן ורד), יגשו להליך בוררות שיקבע את גובה העברה.

מחר ב-21:00 תארח מכבי חיפה את עירוני ק"ש למחזור ה-3 במסגרת גביע הטוטו. הערכות הן שלאחר המשחק יתקבלו החלטות אודות שחרור שחקנים מהסגל. מי שיעדר מהמשחק בגלל פציעות קלות הם הקשרים: רועי קהת וז'ורז' מנז'יק.

ההרכב המשוער:  אוהד לויטה, ארנסט מבוקה, אייטן ריינן, עאיד חבשי, רמי גרשון, נטע לביא, שלומי אזולאי, אופיר מזרחי, סינטהיו סלליך, ניקיטה רוקאביצה, (מוחמד עוואד) ומיכיל קראמר (שון וייסמן).
צילום: מכבי חיפה - האתר הרשמי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.