דווידזאדה: "כרגע לא מכיר התקדמות רצינית"

מאת רובי לוי | לאחר החתמתו של חיימוב ושיחררו של בן הרוש, גורם בכיר מאשר יש התקדמות במו"מ מול בית"ר על עידן ורד. טאווטחה או דווידזאדה יגיעו? דוידזאדה: "כרגע לא מכיר התקדמות רצינית" 

לאחר שצירפו את השוער גיא חיימוב, ושחררו את המגן עומרי בן הרוש, במכבי חיפה ממשיכים במלאכת סגירת הסגל. הירוקים רוצים מאוד להנחית בסמי עופר את קשר בית"ר ירושלים, עידן ורד אשר בסוגיתו אפשר לבשר על התקדמות מסויימת, גורם בכיר במועדון אישר בפני חיפה ספורט כי ישנה התקדמות במו"מ בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים והערכות הן שעד סוף השבוע יהיו התפתחויות בנושא.

עוד על הפרק במכבי חיפה - עמדת המגן שמאלי, כאשר גם שמו של אופיר דווידזאדה וגם שמו של טאלב טאווטחה מוזכרים כל העת. הירוקים היו מעדיפים לראות את טאווטחה רץ על הקווים בסמי עופר, אך העלויות הכרוכות בהבאתו די פוגעים בסיכויים שלו להגיע, אך יחד עם זאת יתכן והמגן יתפשר ובסופו של דבר כן יגיע. המועמד הנוסף הוא אופיר דווידזאדה ונדמה שמכבי חיפה מנסה קודם כל למצות את אופציית טאווטחה שכן, עסקת הבאתו של דווידזאדה פשוטה הרבה יותר.

כבר אמש פורסם בחיפה ספורט כי קבוצתו הבלגית של דווידזאדה, גנט, תהיה מוכנה להתפשר מאוד על גובה העברתו. בשיחה עם חיפה ספורט התייחס דווידזאדה לאפשרות שיצטרף למכבי חיפה ואמר: "כמו שאמרתי כל הזמן, אני לא פוסל הגעה לשום קבוצה. אבל כרגע אין לי מושג על התקדמות רצינית מול מכבי חיפה, אם תהיה אני מעריך שאני אדע מזה."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.