"50% שסומא יהיה במכבי חיפה"

מאת טל גורן | סוכנו של סיידובה סומא בשיחה עם חיפה ספורט, מאשר "מכבי חיפה רוצה סיידובה סומא", צפו בביצועיו

קשר נבחרת גיניאה סיידובה סומא, קרוב לחתימה והצטרפות למכבי חיפה, כך מאשר סוכנו של השחקן באליקו נימבומבה. "אני יכול לאשר בוודאות שמכבי חיפה מעוניינת בסיידובה סומא ורוצה אותו." עוד הוסיף סוכנו ואמר: "מכבי חיפה מעוניינת בו, ואם המו''מ בין הקבוצות יבשיל זה יהיה בהשאלה עם אופציה לרכישה, אני מעריך את סיכויי המעבר שלו למכבי חיפה ב-50 אחוז." לשחקן אגב יש גם סוכן מקומי.

סומא (27) קשר נבחרת גיניאה נחשב לשחקן ורסטילי שיכול לשחק גם מתחת לחלוץ (שזה תפקידו המקורי) וגם באגפים. הוא נחשב לשחקן טכני וזריז מאד מפאת גובהו הנמוך יחסית (1.61). העונה הוא שותף ב-9 משחקים בכל המסגרות במדיה של פרטיזן בלגרד וכבש שער אחד במוקדמות הליגה האירופית. עונת השיא שלו הייתה לפני שנתיים בעונת 16/17 אז במדיה של סלובן ברטיסלביה הסלובקית כבש סומא 20 שערים ב-27 משחקי ליגה, שבעצם גרמו לפרטיזן בלגרד לשלם עליו 1.6 מיליון יורו. כמו כן שיחק סומא בניטרה הסלובקית ואייאקס קייפטאון מדרום אפריקה, ממנה עבר לאירופה.

במדיהם של הסרבים הצליח סומא פחות ונחשב לאכזבה בהשוואה למחיר ששולם עליו,עקב כך מנסים הסרבים להחזיר חלק מהסכום ששולם עבורו ולמכור אותו למרבה במחיר. יש לציין כי מלבד סומא יש למכבי חיפה 2 מועמדים נוספים לעמדת הקשר שאמור לתפוס את מקומו של הברזילאי קאיו במצבת הזרים של הקבוצה.

צפו בביצועי השחקן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.