סוכנו של סומא מאשר - "יש הסכמות"

מאת טל גורן | סוכנו של סיידובה סומא בשיחה בלעדית עם חיפה ספורט, "יש הסכמות בין המועדונים על המעבר של סומא". אין קרע למנדז'ק שישוב לאימונים 

אם לא תהיה הפתעה של הרגע האחרון, סיידובה סומא יהיה הרכש הבא של מכבי חיפה. גם סוכנו של סיידובה סומא הקשר הגינאי בן ה-27, מלאדן ראטקוביצ'ה בשיחה עם חיפה ספורט אישר כי מכבי חיפה ופרטיזן בלגרד, הגיעו לסיכום לגבי המעבר של השחקן בהשאלה לעונה עם אופציית רכישה בסיומה.

כאמור, סוכנו של סומא - מלאדן ראטקוביצ'ה אמר: "יש הסכמות בין המועדונים על המעבר של סומא, עכשיו נשאר לנו לסגור את את המעבר של השחקן מול ראשי מכבי, הוא רוצה לשחק במכבי. קרוב מאוד לחתימה ואני מאמין שהעסקה תיסגר סופית בימים הקרובים". אישר סוכנו.

יש לציין כי השחקן ופרטיזן בלגרד הגיעו לסיכום על תשלום החובות של המועדון לקשר נבחרת גיניאה, מה שעיכב בימים האחרונים את המו''מ מול מכבי חיפה. סומא נחשב לרכש הכי יקר בתולדות הליגה הסרבית (1.65 מיליון יורו) אך למרות הסכום הגבוה נחשב לכישלון בעונה שעברה כשכבש 3 שערים בלבד ב22 משחקים. למרות הרצון הגדול של פרטיזן למכור אותו ולמזער נזקים הוא עדיין היה שותף ל9 משחקים העונה בכל המסגרות כבש שער אחד ובישל אחד נוסף.

ובתוך כך, במועדון מעדכנים כי הקשר ג'ורג' מנדז'ק שנפגע בשריר ירך ימין,  במשחק נבחרתו קמרון, עבר בדיקת אולטרסאונד, אשר ממצאיה עולה כי אין עדות לקרע. והוא צפוי לשוב לפעילות מלאה עד יום שישי. היום ומחר יערוך אימונים קלים.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.