לויטה שוחרר, סומא צפוי לנחות

מאת רובי לוי | סיידובה סומא צפוי לנחות בישראל ביומיים הקרובים על מנת לעבור בדיקות רפואיות, אוהד לויטה שוחרר וחתם בהפועל באר שבע 

שחקן הרכש המיועד של מכבי חיפה, סיידובה סומא צפוי לנחות בישראל היום או מחר לצורך בדיקות רפואיות, כך נודע לחיפה ספורט. הערכות הן כי ישנו סיכום והבנות מול השחקן, זאת לאחר שכבר אמש פרסמנו את ההתייחסות של סוכנו של סומא, שאישר שפרטי העברה בין המועדונים די סגורים - מלאדן ראטקוביצ'ה אמר: "יש הסכמות בין המועדונים על המעבר של סומא, עכשיו נשאר לנו לסגור את את המעבר של השחקן מול ראשי מכבי, הוא רוצה לשחק במכבי. קרוב מאוד לחתימה ואני מאמין שהעסקה תיסגר סופית בימים הקרובים".

ובתוך כך שוער הקבוצה אוהד לויטה מכבי חיפה, שוחרר מהקבוצה וחתם בהפועל באר שבע עד סיום העונה. לויטה הגיע כזכור בתחילת עונת 2014/2015 ושיחק ארבע עונות כשוער שני וכשוער ראשון. ב-2016 היה שותף לזכייה של הקבוצה בגביע המדינה ובסך הכל עמד 43 פעמים בין הקורות של הירוקים. מועדון כדורגל מכבי חיפה מאחל בהצלחה לאוהד לויטה בהמשך הדרך.

לויטה אמר לאתר הרשמי: "אני מודה על ההזדמנות שקיבלתי לעמוד בשער של מועדון גדול כמו מכבי חיפה במשך ארבע עונות. תודה לקהל הגדול שתמיד תמך ועמד מאחורינו. תמיד נתתי הכל עבור המועדון וכעת פניי לאתגר חדש ולהתחלה חדשה, מאחל לכולנו בהצלחה".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.