ברגל שמאל: הפסד להפועל רובי

מאת יובל מרון | הפסד לקבוצת האוהדים במחזור הפתיחה, 2-0 להפועל בני זלפה, צמד של זועבי(23,33) הכריע את ההתמודדות, בראון: ״יש לנו את הקהל הטוב בליגה״

לאחר מתיחת הפנים אותה עברה, החלה אחר הצהריים קבוצת האוהדים את עונתה בליגה א׳ צפון כאשר במסגרת המחזור הראשון אירחו חניכיו של אלעד בראון את העולה החדשה, הפועל בני זלפה. למעט קפטן הקבוצה אור שלזינגר, האדומים שחורים הציגו הרכב חדש לחלוטין כאשר במרכז ההגנה ניצב הרכש הנוצץ אשר הגיע למועדון מקבוצת עירוני טבריה, עידן וייצמן. בניגוד לוייצמן, שחקן הרכש הטרי גל אלקנתי המתין להזדמנות מהספסל על מנת לערוך את ההופעה המחודשת שלו במדים האדומים. מן העבר השני, סעיד דיאב שהיווה בורג מרכזי בהפועל רובי בשנים האחרונות פתח בהרכבה של העולה החדשה והוסיף פיקנטריה להתמודדות. כ-300 צופים נכחו באגריטק.
צילום: דוברות המועדון
בדקה ה-23 טעות קשה של קודינסקי שאיבד את הכדור ברשלנות במרכז ההגנה הובילה למתפרצת טובה של זלפה, בסיומה זועבי העלה את האורחת ליתרון עם כיבוש מקרוב. דקותיים חלפו וליטבינוב בעוד הצלה ענקית מנע מהעולה החדשה להכפיל את היתרון כאשר הדף נגיחה ששוגרה לעברו מארבעה מטרים. בדקה ה-33 שגיאה קריטית נוספת של קודינסקי איפשרה לזועבי להשלים צמד. הבלם פספס את הכדור בשלומיאליות, זועבי התקדם לבדו וגלגל בקלילות לרשת, 2-0. בדקה ה-42 וייצמן מסר כדור נהדר אל דבורה, החלוץ החמיץ מקרוב.

בדקה ה-60 בסיומה של ערבוביה ברחבה מצא את עצמו אלקנתי לבדו במרכז הרחבה, שחקן הרכש החמיץ ברשלנות ובעט אל מעל למסגרת השער. שתי דקות מאוחר יותר הרמה של חמזה נחתה על ראשו של אסרס שנגח, שוער האורחת קלט היטב. בדקה ה-75 וייצמן מצא את מרדכי שנגח מקרוב, הכדור חלף סנטימטרים ליד הקורה. דקה עברה ודיאב הניף את רגלו מכ-25 מ׳, ליטבינוב הדף לקרן. בסיום, הפועל רובי רושמת הפסד במשחק הפתיחה של העונה.

מאמן הקבןצה אלעד בראון התייחס להפסד ואמר: ״המשחק מחולק לשתי מחציות.במחצית הראשונה היינו לא טובים ועשינו המון טעויות בחלק האחורי וזה עלה לנו בשערים. בחצי השני הגענו למספיק הזדמנויות כדי לכבוש ולא ניצלנו אותם. זאת הופעה סבירה מינוס שלנו, ציפינו לפתוח את העונה בניצחון ולא לאכזב את הקהל. זאת רק תחילת העונה, אנחנו קבוצה צעירה ואני בטוח שעוד נראה הרבה יותר טוב, כשיהיה לנו יותר ביטחון גם נצבור נקודות. אני רוצה להודות לקהל שהגיע ותמך גם בסיום המשחק, זה מעודד אותנו ואת החברה הצעירים לדעת שיש לרובי את הקהל הכי טוב בליגה ואני בטוח שנוכל להחזיר לו על כך בהמשך העונה.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.