השני ברציפות

מאת יובל מרון | הפסד נוסף להפועל רובי, 1-0 לצור שלום, סבע(44) כבש בפנדל, בראון: ״לא היה פנדל, נשפר את מה שצריך״

לאחר שרשמה את הפסדה הראשון לעונה במחזור החולף נגד העולה החדשה בני זלפה, ערכה אחר הצהריים קבוצת האוהדים את משחקה השני במסגרת ליגה א׳ צפון כאשר התארחה בקריית ביאליק למפגש מול הקבוצה המקומית, מכבי צור-שלום. בשנתיים האחרונות האדומים שחורים נהנים מהדרבי הקטן כשבמאזן הפנימי בין הקבוצות ניצחה הפועל רובי את כל ארבעת המפגשים ביניהן. מאמן הקבוצה אלעד בראון בחר לבצע שינוי בודד בהרכב עם הצבתו של גל אלקנתי בכנף הימנית על חשבונו של דימה אוסדצ׳יי.

בדקה ה-44 הפועל רובי מצאה את עצמה בפיגור כאשר הקבוצה הביתית עלתה ליתרון משער של אחמד סבע מהנקודה הלבנה. בדקה ה-58 צור שלום נותרה בעשרה שחקנים לאחר שרועי רבינוביץ׳ ראה את הכרטיס האדום. על אף היתרון המספרי האדומים שחורים לא הצליחו לאזן את התוצאה ובסיכומו של דבר רשמו חניכיו של אלעד בראון את הפסדם השני לעונה.
צילום: חגית אברהם
מאמן הקבוצה אלעד בראון התייחס להפסד ואמר: ״מגרש לא פשוט, קשה מאוד לפתח משחק על כר הדשא. המחצית הראשונה הייתה שקולה, להערכתי לא היה פנדל והוא הגיע משום מקום. במחצית השנייה היינו יותר טובים והכדור פשוט לא נכנס, לא עבדנו נכון בחלק הקדמי וחבל שפתחנו את הליגה עם שתי הפסדים. נרים את הראש ונשפר את מה שצריך על מנת להתקדם קדימה.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.