הירוקים פותחים עונה

מאת מערכת האתר | מכבי "הנטר" חיפה במסיבת העיתונאים לרגל פתיחת העונה החדשה. ברק פלג: "זה לא הולך להיות קל"

מכבי "הנטר" חיפה פותחת עונה במסיבת עיתונאים המסורתית, לקראת העונה החדשה. הירוקים הציגו את הסגל החדש. ברק פלג מאמן הקבוצה, המנכ"ל אסף רוזנבלט והקפטן ווילי וורקמן התראיינו והתייחסו לעונה הקרבה. על הסיכויים ועל מסע המשחקים הצפוי לנבא.

ברק פלג מאמן הקבוצה אמר: "יש כמה מטרות בעונה כזו, ברור שהראשית היא לחזור לליגת העל, צריך לזכור שבדרך יש מטרות, כמו החזרת זהות, שילוב של שחקני בית צעירים לצד וותיקים. כישלון או הצלחה מודדים בסוף, צריך להסתכל על התמונה הכוללת זה לא הולך להיות קל."

על הדרבי והליגה הלאומית אמר פלג: " לא חוויתי דרבי ואני מבין שיש תכונה בעניין, אני חושב שזה מצויין לעיר, זה מאוד פיקנטי ובטוח שישמח את האוהדים ניצחון בדרבי. אני חושב שהקבוצה הזו היא מאוד תחרותית, אפילו באימונים. ברור שיהיו רגעים פחות טובים. לא כל כך מכירים את הליגה הלאומית, היא מאוד מעניינת ומרגשת, היא על טהרת הישראלים.  הרבה קבוצות העונה השקיעו כסף כדי לעלות ליגה, לא מעט שחקנים בכירים ירדו לליגה הלאומית - יש 5 קבוצות שמסמנות עלייה, מי שחושב שקבוצה שירדה מליגת העל באופן אוטומטי תעלה, הוא טועה. לכן נצטרך להישאר צנועים. זו ליגה מאתגרת, מעניינת ולא פשוטה."

קפטן הקבוצה ווילי וורקמן אמר: "זה הולך להיות אתגר שונה עבורנו. יש כאן דם חדש, שחקנים חדשים. התפקיד שלי הוא לעזור לשמר מומנטום חיובי. החלטתי להמשיך במכבי מכיוון שאני נאמן לקבוצה לקהל ומצד שני זו גם הזדמנות עבורי להוכיח שאני יכול להוביל את הקבוצה. המסע לנבא הוא מאוד מרגש, הסיבה שמשחקים כדורסל היא להגיע למקומות הכי גבוהים, ג'ף רוזן מצליח לעזור לנו להגיע לשם, אז למה לא בעצם?"

אסף רוזנבלט מנכ"ל הקבוצה אמר: "אנחנו חושבים שעכשיו זה בדיוק הזמן שאוהדים יחזרו לראות את מכבי חיפה. השחקנים והצוות המקצועי שהבאנו יגרמו לקהל לבוא. כבר היום ההיענות די גדולה, עברנו 1000 מנויים, אנחנו מקווים שיבואו כמה שיותר כל משחק. הירידת ליגה היא כישלון, ניסינו לעשות שינויים ויכול להיות שאת חלקם לא עשינו בזמן. נתנו עונה שעברה לעופר גב, כי אנחנו לא חושבים שזה נכון לפטר מאמן אחרי הפסדים. מסע המשחקים לנבא הוא אחד הדברים הכי חשובים לקבוצה, זה מגבש אותנו, שחקנים שעוברים מסע כזה אומרים עליו רק דברים חיוביים."
צילום: דוברות מכבי hunter חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.