ממתינים לחוזז

מאת יובל מרון | דריכות בהפועל לקראת המפגש נגד בית״ר, נציגי הנבחרות יחזרו לאימונים, מאמצים לצרף את חוזז, גורם: ״מחכים למכבי תל אביב״

לאחר ההפסד המאכזב במחזור החולף לעולה החדשה הפועל תל אביב, אשר בעקבותיו הביע בעלי הקבוצה יואב כץ אכזבה וביקורת כלפיי הצוות המקצועי ושחקני הסגל האדום, מחזיקת הגביע ממשיכה בהכנות לקראת המשחק הקרוב נגד בית״ר ירושלים. במועדון קיים רצון עז לתקן את הרושם שנוצר בעקבות היכולת החלשה אותה הציגה הפועל באיצטדיון המושבה. מעבר לפן הטקטי, קלינגר הדגיש בפני שחקניו את החשיבות המנטלית לרצון ורוח הלחימה אותם יגלו אל מול הירושלמים החבולים.

שחקני הקבוצה מקסים פלקושצ׳נקו, ניסו קפילוטו, ארנסטס שטקוס וראדו גינסארי חזרו אל אימוני הקבוצה לאחר שייצגו את נבחרותיהם במשחקים הבינלאומיים. שטקוס אף זכה לתואר השחקן המצטיין בעקבות היכולת הגבוהה אותה הציג בשערה של נבחרת ליטא במשחקה נגד סרביה. חלוץ הרכש בן אז׳ובל עשוי להיכלל בסגל לראשונה העונה. אז׳ובל טרם נמצא בכושר משחק כאשר הוא צפוי להיכנס לכושר מלא בשבועיים הקרובים.

צילום: דוברות המועדון
בגזרת הרכש, במועדון ממתינים למכבי ת״א בעניינו של מתן חוזז. לפי שעה, על אף דקות המשחק המועטות להן הוא זוכה, בקריית שלום לא מאפשרים לשחקן להיות מושאל לקבוצה אחרת בליגת העל ובמועדון מחכים לאור ירוק. קלינגר עצמו מאוד מעניין לצרף את חוזז על מנת לחזק באופן משמעותי את עמדות הכנף של סגל הקבוצה. במועדון מאמינים כי בסופו של דבר הצהובים לא יעמדו בדרכו של השחקן אשר חתם לאחרונה על חוזה חדש לחמש שנים בקבוצה התל אביבית.

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב
גורם במועדון התייחס לנושא ואמר: ״כרגע אין חדש בעניינו של חוזז. אנחנו מחכים לאור ירוק ממכבי תל אביב.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.