הפועל ביררה לגביי חוזז

מאת יובל מרון | מחזיקת הגביע ניסתה לצרף את הקשר, גורם: ״כרגע מכבי ת״א לא משחררת״, פלקושצ׳נקו וקפילוטו המריאו לאלבניה 

האם הפועל תצרף שחקן נוסף לסגל האדום? לאתר חיפה ספורט נודע כי במועדון שוחחו עם אנשי מכבי ת״א בנוגע להשאלתו של מתן חוזז. הקשר בן ה-22 לא זוכה לדקות משחק משמעותיות בצהוב ועל אף שחתם על חוזה חדש במועדון בקריית שלום חוזז לא נכלל בסגל של מכבי ת״א במחזורים האחרונים. עקב המצוקה היחסית בשחקני הכנף בסגל של קלינגר, במועדון ניסו להשאיל את השחקן אך לעת עתה ללא הצלחה. גורם במועדון התייחס לנושא ואמר: ״כרגע מכבי ת״א לא מוכנה לשחרר אותו. נבחנה האופציה לגביו ולגביי יהונתן כהן בעבר אך הם העדיפו להישאר במכבי ת״א.״
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת״א
בתוך כך, שחקני הקבוצה מקסים פלקושצ׳נקו וניסו קפילוטו המריאו עם הנבחרת הלאומית לקראת המשחק הקרוב נגד אלבניה. לאחר משחק ההפסד נגד הפועל תל אביב הצהיר קלינגר כי השניים ראויים לזימון אך עליהם להרוויח את מקומם ע״י המשכיות ויכולת טובה במשחקים של הפועל. אמש, ביקר הבעלים יואב כץ את הקבוצה על ההפסד האחרון. בין היתר טעם כץ כי בניגוד לרוח הקבוצה, שחקניו של קלינגר לא הציגו את רוח הלחימה המאפיינת אותם ודווקא היריבה השתמשה בכלים המרכזיים של מחזיקת הגביע על מנת לנצח, התקפות מעבר ורוח לחימה.

4 תגובות:

 1. מי שלא עושה כלים לא שובר צלחות....יאללה הפועל חיפה היידה ניר קלינגר

  השבמחק
 2. גם כץ וגם קלינגר צודקים! הקבוצה שיחקה בשבת כמו קבוצה ליגה ב'. ולא קבוצת צמרת. יש לראות כל משחק כחשוב ולא לזלזל בקבוצה שמנגד!. נסלח לשחקנים לפני ראש השנה ויום כיפור ונקווה שלמדו לקח מהמשחק עם ת"א.

  השבמחק
 3. הומואים לוזרים מפסידים לקבוצה ליגה לאומית

  השבמחק
  תשובות
  1. תגובה לאנונימי: גם הומואים יודעים לשחק. אין קשר למילות הגנאי שלך. לא כל משחק מנצחים. נקווה שילמדו לקח ופעם הבאה יתנו משחק טוב!

   מחק

מופעל על ידי Blogger.