מדברים עם סומא, מחכים למאהר

מאת רובי לוי וטל גורן | פערים בין מכבי חיפה לפרטיזן בלגרד על העברתו של סיידובה סומא, במקביל הירוקים מחכים לתשובותו של אדם מאהר שמתלבט  ושנחשב לשחקן המועדף על אלאך וצוותו 

קשיים למכבי חיפה במו"מ מול פרטיזן בלגרד בנוגע להעברתו של סיידובה סומא, הערכות הן כי קבוצתו מנסה להגדיל את הסכום בעבור השאלה, הערכות הן שמדובר בפערים הניתנים לגישור. כזכור אמש הבאנו בחיפה ספורט את התייחסתו של הסוכן האפריקאי באליקו נימבומבה שאמר: "אני יכול לאשר בוודאות שמכבי חיפה מעוניינת בסיידובה סומא ורוצה אותו." עוד הוסיף סוכנו ואמר: "מכבי חיפה מעוניינת בו, ואם המו''מ בין הקבוצות יבשיל זה יהיה בהשאלה עם אופציה לרכישה, אני מעריך את סיכויי המעבר שלו למכבי חיפה ב-50 אחוז."

עוד נודע לחיפה ספורט שבמקביל מכבי חיפה עוקבת מקרוב אחר הקשר אדם מאהר שכרגע נמצא ללא קבוצה, ומתלבט בין מכבי חיפה להצעה מהליגה הטורקית. כאמור לחיפה ספורט נודע כי, מאהר הוא הקשר המועדף של אלאך וברגע שהוא יתן את האישור בוודאות הוא יהיה שחקן מכבי חיפה. מאהר בן ה-25 משחק גם מתחת לחלוץ וגם באגף, שיחק לאחרונה בטוונטה ההולנדית וכרגע הוא ללא קבוצה, לפי התקשורת ההולנדית, בהולנד לפי שעה אין לו ביקוש והערכות הן כאמור שהשחקן יכריע בין מכבי חיפה להצעה שיש לו בליגה הטורקית.


תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.