מכבי חיפה - מסע בעקבות רכש

מאת רובי לוי | העברתו של סיידובה סומא נמצאת במו"מ מתקדם, מחלוקות בין השחקן לקבוצתו מעכבות את המהלך. סוכנו של אדם מאהר מאשר: "מכבי חיפה הביעה עניין" 

מכבי חיפה טרם הצליחה להגיע לסיכום מול פרטיזן בלגרד בנוגע להעברתו של הקשר סיידובה סומא. אחת הסיבות היא העובדה שפרטיזן נמצאת במצב כלכלי לא טוב, וחייבת כספים לשחקנים ובכללם סומא ומנסה לנצל את מהלך העברה על מנת להתנער ממה שיותר חובות. כפי שכבר פרסמנו, סוכנו של השחקן אישר שאם תהיה עסקה מדובר יהיה בעסקת השאלה. גורם בכיר סיפר לחיפה ספורט: "פרטיזן מקשיחה עמדות כי היא צריכה כסף, זה יותר בינה לבין השחקן". הערכות הן שאם מכבי חיפה תרצה לסגור את זה, השחקן יהיה במכבי חיפה. אך יתכן גם שבמועדון פועלים במקביל על הבאתו של זר אחר, ולכן "מושכים" את הזמן.

כזכור השחקן שמוחמד אלאך הכי רוצה לראות בחיפה הוא ההולנדי\מרוקאי אדם מאהר, אך האחרון לא ממש מתלהב להגיע לישראל. סוכנו של השחקן סיגי לאנס אישר בפני חיפה ספורט שאכן מכבי חיפה התעניינה בשחקן ואמר: "מחמיא לנו שאלאך רוצה את אדם אצלו בקבוצה אבל כרגע, מעבר למכבי חיפה הוא לא העדפה של אדם." הערכות הן שהשחקן מצפה לקבל הצעה מהליגה הטורקית שם שיחק בעבר, מכיוון שהוא שחקן חופשי חלון העברות לא חל עליו והוא יכול לחתום בכל קבוצה גם לאחר שיסגר חלון העברות.
סיגי לאנס.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.