מספיק בקושי - תיקו למכבי

מאת רובי לוי | רק תיקו למכבי חיפה במשחק החוץ מול בני יהודה, הירוקים לא הרשימו. מנדז'ק כבש ובלט בצד הירוק. רוטן: "היינו צריכים יותר מזל כדי לנצח" 

מכבי חיפה יצאה הערב למשחק חוץ במושבה מול בני יהודה, ובמשחק שלא התעלה לרמה גבוהה סיימה בתיקו 1:1. גיא חיימוב עם טעות נוראית נתן לבני יהודה את היתרון (ירדן שועה כבש), מנדז'יק במשחק טוב השווה. גם מכבי וגם בני יהודה הגיעו ללא מעט הזדמנויות להכריע את המשחק, אך חוסר ריכוז בשני הצדדים, הוליד לא מעט החמצות. כאמור מנדז'ק עם משחק טוב ושער, היה המצטיין בשורות מכבי חיפה. פרד רוטן העניק אשראי לאותו הרכב שפתח במחזור הקודם מול מ.ס אשדוד. איעד חבשי נפצע במהלך המשחק והוחלף על ידי, אטיין ריינן.
צילום: האתר הרשמי.
כבר בדקה החמישית טעות חמורה של חיימוב, מאבוקה החזיר לו כדור והשוער מסר בצורה שלומיאלית והכדור פגע בחלוץ בני יהודה, ירדן שועה שכבש את השער הקל בקריירה שלו. 6 דקות חלפו, קרן קצרה של עוואד מצאה את ראשו של מנדז'ק שכבש את שער הבכורה שלו במכבי חיפה. בדקה ה-27 דולב חזיזה המקומי כמעט והחזיר לבני יהודה את ההיתרון עם בעיטה מתוך הרחבה, אבל הכדור שלו שפשף את הקורה. בדקה ה-34 כדור עומק של מנדז'ק מצא את וויסמן שבעט יפה מחוץ לרחבה הישר לידיו של זובאס שוער בני יהודה.

2 דקות בתוך המחצית השנייה היה זה רוקביצה שקיבל כדור בתוך הרחבה, לבד מול זובאס, בעט חזק אך שוער בני יהודה היה שם כדי להדוף לקרן. בדקה ה-68 מתפרצת קטלנית של בני יהודה מסתיימת באחד על אחד של שועה מול חיימוב, אבל חלוץ בני יהודה בעט החוצה. בדקה ה-82 בעיטה אדירה של עוואד מחוץ לרחבה, פגשה את המשקוף של זובאס. תוצאת התיקו נשמרה עד לסיום המשחק, בסיום כאמור 1:1.

מאמן הקבוצה פרד רוטן אמר בסיום המשחק: "היינו צריכים יותר מזל כדי לנצח, במחצית השנייה ההופעה שלנו הייתה טובה, הרבה יותר מהראשונה. הבלאגן בסוף הוא בגללי, רציתי לנצח בגלל זה שלחתי את כולם קדימה. החילוף של שלומי היה בגלל שהוא היה עייף ואיבד כמה כדורים בסוף. אני חושב שאנחנו משתפרים מאז שהגעתי, לא היינו מאורגנים ושיפרנו את זה. בעונה שעברה הייתה הרגשה שאני יכולים לספוג בכל שנייה ושינינו את זה. ראיתי הרבה דברים טובים מהקבוצה, אני אוהב לראות את השחקנים הצעירים שלנו. ברור שהתיקו מאכזב, במשחק הבא ננסה להשיג 3 נקודות. אני חייב להביא תוצאות, אחרי זה אתן עוד במה לצעירים."

גיא חיימוב שוער הקבוצה אמר בסיום: "חוסר ריכוז של שנייה, לא חישבתי נכון איך שהשחקן עמד, זה לא צריך לקרות. אני שמח שהצלחנו לחזור, התנתקתי מזה. אני מאוכזב, יכלנו להריע את המשחק, פגשנו אצ המשקוף, אני חייב לקבוצה 2 נקודות."
צילום: האתר הרשמי.
מכבי חיפה: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, איעד חבשי (ריינן, 60), אליסון דוס סנטוס, סאן מנחם, ז'ורז' מאנדז'ק, סינטאיהו סלליך, שלומי אזולאי (לביא, 90), ניקיטה רוקאביציה, מוחמד עוואד, שון וייסמן (זנטי, 78).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.