שחרר אותנו מנוכחותך / שמעון גילור

גילור בירוק | שמעון גילור מסכם משחק וקורא לפרד רוטן - תתפטר.

1. ביציאה מהמושבה אמר לי אוהד ותיק ומוכר: "אתה מצווה לשמוח בחג...". עניתי לו: "עכשיו אולי נבין מדוע הגאון מוילנה אמר שמצוות השמחה בחג היא הקשה ביותר מבין תרי"ג המצוות...."

2. אני שב ושואל ותוהה. עד מתי דוס סנטוס ? נצא מנקודת הנחה שהוא אדם נפלא, ספורטאי למופת, מתאים ותורם בצד החברתי וכיוצ"ב סופרלטיבים. נו, אז מה ? בינתיים נראה לי שאם היו מחברים לנו א.ק.ג בכל פעם שהכדור אצלו המכשיר היה נשרף.

3. ותעזבו כבר את השופטים. תשאירו את הבכיינות לאחרים. הם טעו, טועים ויטעו. בגלל שופט הפסדנו אליפות (שריר ז"ל) ובזכות שופט לקחנו אליפות (ליפקוביץ'). זה חלק מהמשחק ובסוף מתאזן. תתמקדו בטענות לעצמכם ,אז אולי נגיע למצב שננצח משחקים גם כשהשיפוט מקפח אותנו.

4. ולרוטן: אין לי יכולת אינטלקטואלית להסביר או להבין אותך. בהבנה הפרימיטיבית שלי אני רואה קבוצה שאינך יכול או אינך רוצה להנהיג אותה כקבוצת כדורגל מובילה. אני לא יכול לשמוע את השטויות שאתה מנסה למכור לנו כאילו היינו חבורת ילידים נבערים ואנלפבתים. אתה מפסיד משחק אחרי משחק בגלל ניהול קטסטרופלי. אינך יוזם. אינך מגלה יצירתיות מחשבתית. והכי גרוע. כשאנחנו נקרעים מתסכול ולא יכולים אפילו לשמוח בחג, אתה אדיש. אם יש בך מידה של חמלה עשה טובה ושחרר אותנו מנוכחותך. יותר גרוע ממך כבר לא יכול להיות.

5. ואיפה יענק'לה?
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.