"מודה למכבי חיפה על התקופה"

מאת רובי לוי | עומרי בן הרוש אקס מכבי חיפה, קוצר בינתיים הצלחות בליגה הבלגית, עם שער מרהיב. בשיחה קצרה עם חיפה ספורט הוא מספר על המועדון החדש, ומתייחס גם לתקופה במדים הירוקים  

ספק אם עד לפני חודש עומרי בן הרוש חשב לעצמו שהוא יהיה חלק מנבחרת המחזור בליגה הבלגית. המגן ששוחרר ממכבי חיפה לאחר עונה אחת וחתם באחת העברות המפתיעות ביותר בקיץ בקבוצת לוקרן. במחזור האחרון הצטיין בן הרוש במדי קבוצתו ואם זה לא מספיק הוא כבש בדקה ה-85 את שער הניצחון עבור קבוצתו, בשער מרהיב בבעיטה מחוץ לרחבה, כאמור הוא נבחר למצטיין המשחק ואף נבחר לנבחרת המחזור של בלגיה.
בשיחה עם חיפה ספורט התייחס המגן למשחק ובכלל להצלחה בתקופה האחרונה ואמר: "היה ערב מאוד חשוב עבורי, זה ניצחון בדרבי שחשוב לכל המועדון והאוהדים וגם ניצחון ראשון של העונה שכולם חיכו לו כל כך. אני שמח שלקחתי חלק במשחק כזה, ואפילו הבקעתי". 

בן הרוש גם סיפר על התחושה להשתייך למועדון הבלגי: "אני מרגיש מעולה בקבוצה החדשה שלי, זה מקום חם ומחבק. אני אעשה הכל כדי להמשיך ביכולת הזאת, להביא תוצאות לקבוצה ולהיות משמעותי גם בעתיד. תודה לכל האנשים שתומכים בי מהארץ, זה מחזק אותי."

שלא כמו רבים, לבן הרוש אין דברים רעים להגיד על קבוצתו בעונה החולפת, מכבי חיפה ובהתייחסות קצרה לתקופה שהיה במדים הירוקים אמר: "אני רוצה לנצל את הבמה הזו, והעובדה שהכתבה מופנת לקהל החיפאי ולומר שאני רוצה להודות למכבי חיפה על כל התקופה, להנהלה ולצוות המקצועי על ההזדמנות וכמובן לאוהדים על האהבה והתמיכה."
נבחרת השבוע בבלגיה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.