צמאה לניצחון

מאת יובל מרון | הפועל תתמודד מחר(18:45) מול חדרה, אז׳ובל בתמונת ההרכב, תאמאש ומלול בספק, קלינגר: ״לא סתם חדרה בצמרת״

בתום שלושה מחזורים בליגה הבכירה, עם ארבע נקודות באמתחתה ולאחר שטעמה את כל האופציות האפשריות, ניצחון, תיקו והפסד, תתארח מחר מחזיקת הגביע באיצטדיון העירוני בנתניה למפגש מול הפתעת הליגה עד עתה, הפועל חדרה. על אף העובדה כי היריבה הינה עולה חדשה, במועדון לא מקלים ראש בהתמודדות וקלינגר הדגיש בפני שחקניו את חשיבות הניצחון במשחק. עקב שאר התוצאות בליגה והצפיפות היחסית שנוצרה בטבלה, בהפועל מודעים לעובדה כי ניצחון יהווה קפיצת מדרגה נוספת. באשר להרכב הקבוצה, מסתמן כי בניגוד להערכות שון גולדברג לא יהיה כשיר להתמודדות כאשר את מקומו באגף השמאלי היה אמור לתפוס דור מלול אלא שהקפטן סוחב פציעה במפשעה והוא עלול להיעדר מהמפגש. זאת ועוד, גבריאל תאמאש סובב את ברכו באימון והוא נמצא בספק.
צילום: חגית אברהם
בנוגע לאיוש עמדת המגן ימני, קלינגר טרם גיבש החלטה סופית ועל משבצת זו מתמודדים משפתי וסרדל. כמו כן, גל אראל ובן אז׳ובל צפויים לקבל את הקרדיט בהרכב על חשבונם של רסמוס סחוסטאד ואלי אלבז. קלינגר התייחס להתמודדות הקרובה ואמר: ״אנחנו מתכוננים למשחק חוץ קשה מול קבוצה שלא במקרה נמצאת  בצמרת. עד עכשיו כל הקבוצות שלקחו את חדרה כמובן מאליו ניגשו לא נכון למשחק ואנחנו מקווים להיות שונים בעניין הזה ואנחנו מתייחסים אליו כמשחק חוץ קשה ומתכוננים בהתאם. אנחנו מאמינים ביכולת של השחקנים שלנו לעשות משחק טוב ונחוש ולהבין שחדרה לא סתם נמצאת איפה שהיא נמצאת".

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, גיא משפתי, גבריאל תאמאש(ריקי מיטרבסקי), ניסו קפילוטו, דור מלול(לירן סרדל), גל אראל, ראדו גינסארי, מקסים פלקושצ׳נקו, גילי ורמוט, נס זמיר ובן אז׳ובל

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.