ניצחון מרשים למכבי חיפה

מאת רובי לוי | הירוקות פותחות עונה עם ניצחון מרשים. קוימברה בלטה. שמאי: "שמח אבל צריכים להשתפר". קטייה זילברמן: "הקבוצה מאוד מגובשת" 

פתיחת עונה נהדרת לבנות מכבי חיפה, האלופה ומחזיקת הגביע פגשה במחזור הראשון של הליגה את הפיינליסטית של העונה החולפת עירוני קריית אתא. הירוקות הפגינו עליונות לאורך כל המשחק ורשמו ניצחון 3:0 מרשים. שתיים מתוך שלוש המערכות הלכו חלק עבור הבנות בירוק והם ניצחו 25:14 בראשונה, ו-25:20 בשלישית, המערכה השנייה הלכה קשה יותר אבל גם היא הסתיימה בניצחון ירוק בהפרשים, 28:26. שחקנית הרכש הברזילאית קוימברה הציגה משחק מצוין עם 15 נקודות והראתה שיש על מי לסמוך. גם לפולינה מליק היה משחק טוב עם 13 נק', 8 מהם במערכה הראשונה.
צילום: חגית אברהם.
מאמן הקבוצה גיא שמאי אמר בסיום המשחק: "אני שמח להתחיל את העונה בניצחון. המשחק היה חשוב לנו ולאוהדים שלנו. לגבי היכולת, אנחנו צריכים להשתפר, אבל בשביל התקופה הזו אני מרוצה מאיך שהבנות שיחקו. צריך לזכור שאנחנו קבוצה חדשה וייקח לנו זמן להתחבר ולהתגבש, ותמיד יותר קל לעשות את זה תוך כדי ניצחונות". שחקנית הקבוצה קטייה זילברמן אמרה: "הקבוצה ששיחקה מולנו הייתה חזקה, למרות הניצחון החלק. הקבוצה מאוד מגובשת, כולנו יחד ואנחנו חברים על המגרש ומשחקות עם המון אנרגיות."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.