מכבי חיפה מנצחת ברעננה

מאת מערכת האתר | ניצחון שני ברציפות למכבי חיפה לאחר ניצחון מול מכבי רעננה. אנסטסיטה ברברנשקובה בלטה עם 16 נקודות. המאמן גיא שמאי: "שמח שבסוף ידענו להתעלות"

מכבי חיפה יצאה למשחק חוץ ברעננה, במסגרת המחזור השני של הליגה. הירוקות הצליחו לנצח, אלא שבניגוד למשחק הראשון אותו הם ניצחו בקלות יחסית, פגשו הבנות בירוק את בנות מכבי רעננה העיקשות. מכבי ניצחה בסופו של דבר בתוצאה 3:1, לאחר שניצחה את שתי המערכות הראשונות (18/25 19/25), את המערכה השלישית הן הפסידו (25/16), ובמערכה הרביעית סגרו עניין (15/25). אנסטסיטה ברברנשקובה (16), פולינה מליק (15) ואריקה קוימברה (14) היו המצטיינות בשורות מכבי, שתארח במחזור הבא בביתה את מנשה / חדרה / עמק חפר. אגב, הירוקות מוליכות את הטבלה לאחר שני משחקים בצוותא עם מי שצפויה להיות היריבה העיקרית על התואר, הפועל כפר סבא.
צילום: חגית אברהם.
מאמן הקבוצה גיא שמאי אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "אני שמח להמשיך במסע הניצחונות שלנו. ברכות לרעננה שידעו להקשות עלינו, אני שמח שבסוף ידענו להתעלות ברגעים החשובים ולנצח בפערים די גדולים במערכות. במערכה אחת הייתה נפילה אבל אני שמח שגם זה קורה עכשיו, כך נדע על מה להמשיך לעבוד ולתקן בהמשך."

צפו בדבריו של גיא שמאי בסיום המשחק:
צילום: חגית אברהם.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.