סומא יפתח בהרכב?

מאת רובי לוי | לקראת מכבי נתניה, סיידובה סומא בתמונות ההרכב. גרשון מחוץ לסגל. רוטן: "מגיע לנו להיות בצמרת" קהת מחוץ לסגל, אופחר מזרחי בפנים 

מכבי חיפה תארח מחר את מכבי נתניה, במשחק חשוב מאוד במסגרת ה-7 של ליגת העל. הירוקים שסיימו במחזור הקודם בתיקו מאכזב מול הפועל רעננה, יכולים למצוא עצמם בהנחה וינצחו - במקום החמישי בטבלה בסיום הערב. בצד הירוק יודעים שקצב צבירת הנקודות של הקבוצה הוא גרוע, אך יחד עם זאת יש מי שאומר שהקבוצה נראית טוב, יוצרת מצבים והכדור לא נכנס. גם המאמן פרד רוטן התייחס לסוגייה במסיבת העיתונאים ואמר: "בשיטה שלנו אנחנו יוצרים המון מצבים, לא סופגים הרבה שערים או הזדמנויות של היריבות. אם צפית במשחקים, מגיע לנו להיות בצמרת הטבלה."
צילום: חגית אברהם.
רוטן פירסם את הסגל המלא למשחק, רועי קהת מחוץ לסגל ואילו אופיר מזרחי לאחר העדרות ממושכת חוזר לסגל. הסגל המלא: הסגל המלא: גיא חיימוב, עומרי גלזר, רז מאיר, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, עאיד חבשי, אטיין ריינן, סאן מנחם, ג’ורג’ מנדז'ק, נטע לביא, שלומי אזולאי, טימוטי מוזי, אופיר מזרחי, ניקיטה רוקאביצה, מיכיל קראמר, מוחמד עוואד, עמית זנטי, סיידובה סומא ושון וייסמן.

המאמן ההולנדי שוקל לשלב בהרכב את שחקן הרכש שלא ממש קיבל את כה הזדמנויות, סיידובה סומא. הערכות הן שאם יבחר רוטן בשינוי הזה, הוא יבצע מספר שינויים בהרכב. הדחתו של דוס סנטוס ממנו יש לא מעט מאוכזבים במחנה הירוק. הורדה של דוס סנטוס לספסל תפנה מקום לזר בהרכב ובמצב העניינים הזה, סומא יפתח על חשבונו של שלומי אזולאי ועאיד חבשי שהודח לספסל ישוב להרכב על חשבונו של דוס סנטוס. עוד בצד הירוק, הבלם רמי גרשון לא ממש מצליח להתאושש ולשוב לקו הבריאות. לאחר שכבר במחזור הראשון שבר את אחת מצלעותיו, סובל גרשון ממתיחה ברגל ויהיה מחוץ לסגל הקבוצה. 

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.