מורד המדרון

מאת יובל מרון | גדיר(25), אזולאי(50) ועותמאן(65) השלימו חגיגה של האורחת, קלינגר: ״אפשר להגיד שאנחנו במשבר, צריכים להתמודד״

המחזור השישי בליגת העל הפגיש הערב בין הפועל לבני סכנין. למעשה, ניתן להכתיר את ההתמודדות כדו קרב בין שתיים מהקבוצות המאכזבות והמאוכזבות עד עתה. בניגוד לציפיות, השתיים מדשדשות ומתקשות לייצר מומנטום חיובי כאשר האורחת טרם רשמה ניצחון ליגה. מנגד, חניכיו של ניר קלינגר אלו אל כר הדשא באיצטדיון סמי עופר לאחר שצברו שתי נקודות בלבד בארבעת המחזורים האחרונים. עקב פציעתו של ניסו קפילוטו, ריקי מיטרבסקי הוסט לעמדת הבלם ואת מקומו בחוליית הקישור האדומה תפס גיא חדידה שזכה להזדמנות בהרכב. כמו כן, החלוץ היווני ת׳אנאסיס פאפאזוגלו אייש את חוד החנית לצידם של גילי ורמוט ונס זמיר. כ-3700 צופים נכחו באיצטדיון.

האדומים שחורים פתחו היטב את המשחק אך לקו בפעולה המסיימת. בדקה ה-25 האורחת עלתה ליתרון בהזדמנות הראשונה במשחק, מוגרבי איתר את גדיר במרכז הרחבה, אקס באר שבע נגח בחופשיות פנימה, 1-0. בדקה ה-31 גדיר סחט הדיפה משטקוס כאשר ניסיון הרמה של החלוץ כמעט וחדר לרשת. בדקה ה-35 חדידה מצא את זמיר לבדו, הקשר ניסה להקפיץ מזווית קשה מעל קנדיל אך החמיץ את המסגרת. דקות ספורות לסיום המחצית שטקוס בהדיפה נוספת מנע מאזולאי להכפיל את היתרון.

צילום: חגית אברהם
בדקה ה-50 מהלך כדורגל נהדר של סכנין הסתיים בבישול של זגורי לאזולאי שכבש בנגיעה אלגנטית מקרוב וקבע 2-0. ארבע דקות מאוחר יותר גדיר עבר בקלילות את תאמאש, שטקוס מנע מבוכה גדולה יותר. ההתפרקות נמשכה, בדקה ה-65 התקפת מעבר בהובלתו של מוגרבי הסתיימה בשער של עותמאן שגלגל מקו השער פנימה, 3-0. בסיום, הפועל רושמת תבוסה כואבת וממשיכה בכושר הירוד בו היא נמצאת.

קלינגר בסיום: "די התביישתי במחצית השניה, לא ציפיתי לזה. זו הייתה מחצית זוועתית, אבל אני חושב שאני אחראי בסופו של דבר. נתתי קרדיט לשחקנים שלא הגיע להם, נצטרך לעשות שינויים מהותיים כדי להיות הפועל חיפה שאנחנו רגילים לראות. אני לא חושב שהייתה הפקרות, אלא אנרגיה שאי אפשר להתרומם ממנה. כניעה ללא תנאי, חולשה, חוסר אישיות. הרגלנו את הקהל שלנו לסטנדרט מסוים וזה מביש. מבחינת משחק היינו במגמת שיפור, אבל לא מבחינת התוצאות. אפשר להגיד שאנחנו במשבר, צריך להסתכל לזה בעיניים ולהתמודד".

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, גל אראל, ראדו גינסארי, גיא חדידה(56, מקסים פלקושצ׳נקו), גילי ורמוט, נס זמיר(46, אלי אלבז) ות׳אנאסיס פאפאזוגלו(62, בן אז׳ובל)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.