מתרסקת: הפסד להפועל

מאת יובל מרון | מחזיקת הגביע ממשיכה להיראות רע, מכבי תל אביב חגגה בסמי עופר עם 3-1, בן מרגי: ״לא יצא לי לדבר עם כץ לגביי זהות המאמן הבא״

לאחר שבוע מלא שמועות והתעסקויות מחוץ למגרש אשר בסופו של דבר הסתיים עם עזיבתו של ניר קלינגר, אירחה הערב הפועל את הטוענת העיקרית לכתר, מכבי תל אביב. כזכור, האדומים שחורים סופרים כבר שישה משחקים ללא ניצחון, על כן, מחזיקת הגביע קיוותה לחולל הפתעה הערב בדמות ניצחון נגד הצהובים מקריית שלום. המאמן הזמני מאיר בן מרגי ביצע שלושה שינויים בהרכבים כאשר רועי שוקרני ערך את הופעת הבכורה העונה במדים האדומים. בנוסף, גילי ורמוט ואלי אלבז חזרו אל ההרכב לצידו של נס זמיר בחוליית ההתקפה. טרם המשחק ערך המועדון טקס פרידה למגן הקבוצה חיים מגרלשווילי שהכריז על פרישתו. פרט פיקנטי בנוגע לפרישתו של המגן הותיק היא העובדה כי שערו האחרון בקבוצה הובקע אשתקד נגד אותה מכבי תל אביב עמוק בתוך תוספת הזמן. כ-5900 צופים נכחו ביציעי סמי עופר.
צילום: חגית אברהם
כבר בדקה ה-3 אצילי העלה את האורחת ליתרון עם טיל אדיר אל בין חיבורי הקורות של שטקוס מקצה הרחבה, 1-0. בדקה ה-10 אצילי הותיר את שכטר לבדו מול השוער הליטאי, אקס בית״ר ירושלים גלגל החוצה מזווית קשה. בדקה ה-19 שוקרני הניף את רגלו מכ-20 מ׳, הכדור פספס את המסגרת. שלוש דקות חלפו וכדור חופשי של אצילי נעצר רק בקורה. דקות ספורות לסיום המחצית שטקוס בטעות לא אופיינית השמיט כדור ישירות לרגליו של ריקן שלא התקשה מול הרשת החשופה, 2-0.

בדקה ה-54 גולסה בעט ממרכז הרחבה, הבעיטה של הקשר פגעה ברשת החיצונית. בדקה ה-66 כדור חופשי של ורמוט נגח על ראשו של מיטרבסקי שנגח החוצה מחמישה מטרים. דקה חלפה, גולסה ניער מעליו את גולדברג והשאיר לפרץ שבעט לקורה ממצב נהדר. בדקה ה-78 שכטר היה חייב לכבוש את השלישי אך החמיץ ברשלנות ממרכז הרחבה. דקה מאוחר יותר דור פרץ כבש את השלישי עם נגיחה מקרוב. בדקה ה-90 מיטרבסקי המתיק את הגלולה, 3-1. בסיום, הפועל רושמת הפסד נוסף ומבססת את מעמדה כקבוצת תחתית.

מאיר בן מרגי: ״עשינו יותר מדי טעויות ונענשנו על כל אחת מהן. אסור לעשות טעויות מול מכבי ת”א. השחקנים נלחמו היום וכולם ראו את זה. הגענו לכמה מצבים ויכולנו להשוות במצב של פיגור בשער אחד, אבל מכבי תל אביב של היום מענישה אותך על כל טעות ולכן התוצאה היא כזו. לא יצא לי לדבר עם יואב כץ לגבי המאמן הבא. הוא יגיד את דברו״.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רועי שוקרני(46, מקסים פלקושצ׳נקו), גל אראל, ראדו גינסארי, גילי ורמוט, נס זמיר(78, ת׳אנאסיס פאפאזוגלו) ואלי אלבז(59, בן אז׳ובל)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.